Kategoriler
Sosyal

Youtuber Danla Bilic Beyaz Show’a Konuk Oldu

Youtuber Danla Bilic Beyaz Show’a konuk oldu ve internet fenomenleri  içinde Türkiye’de  bir ilki yaşanmış oldu. Bugüne  kadar internet fenomenleri arasında Beyazıt Öztürk’ün televizyon programlarına katılan olmamıştı. Danla Biliç bu başarıyı göstererek bir ilki yaşadı.

Beyazıt Öztürk’ün Cuma akşamları 23:30’da Kanal D ekranlarında sunduğu Beyaz Şow programında farklı ünlüleri konuk ediyor. Yıllardır her kesimden konuk alan Beyazıt Öztürk, bir internet fenomenini ağırladığı ilk programını yaptı diyebiliriz. Bu haftanın konukları arasında Serdar Ortaç, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Demet Özdemir ve Danla Bilic yer aldı. D

Danla Bilic’den bahsedecek olursak son zamanlarda sesini bir çok kez duyuran bir internet fenomeni. Twitter’da ilk olarak futbolcularla yaptığı konuşmalar ile gündeme gelerek bir hayran kitlesi yaratmıştı. Daha sonra Youtube üzerinden yayınladığı makyaj videoları ile herkesi kırdı geçti adeta. Binlerce takipçisi olduğu gibi kendi makyaj kanalını açarak, bir çok övgü aldığı gibi aynı zamanda eleştirilere de maruz kalmıştı.

Danla Bilic’den biraz bahsedecek olursak 1994 Kütahya doğumlu kendisi. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden eğitim hayatına devam ediyor. Youtuber olarak bilinen Danla Bilic’in büyük bir hayran kitlesinin olduğunu ve artarak devam ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca kendisi Makyaj Avcıları programında jüri üyeliği yapmak için hazırlanmaktadır.

Danla Bilic’in Beyaz Show’a konuk olduğu dakikaları buradan izleyebilirsiniz arkadaşlar :

“Youtuber Danla Bilic Beyaz Show’a Konuk Oldu” için 2 yanıt

Danla bilic beyaz show’a konuk oldu ve biz hayranları mutlu olduk. Başarılı olmasını istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir