Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy X Katlanabilir Cihazı Hakkındaki Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

e
sv

Android cihazınızdan silinen verileri kurtarın!

İsteyerek yada istemeyerek Android cihazımızda sildiğimiz resimleri, videoları, mesajları kurtarabilmek mümkün bizde bunu bir ihtiyaç olarak gördüğümüzden dolayı sizlere bu konuda yardımcı olacak yazı hazırladık.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve sunduğu özellikleri ile kullanıcılara kolaylıklar sağlayan Android İşletim Sistemi, akıllı cep telefonları ve tabletler ile artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çoğu akıllı cep telefonu firmaları Android İşletim Sistemi’ni tercih ediyor.
Sürekli gelişen özellikleri ve güncellemeleri ile de yeni versiyonlarını sunan Android İşletim Sistemi’nde kayıtlı pek çok bilgiyi almak da mevcut oluyor. Ancak bazen ya kullanıcı hatası ya da cihazdan kaynaklı olarak bilgiler silinebiliyor. Android İşletim Sistemi’ni kullanan çoğu cihazda silinen veriler ise belirli programlar ile geri getirilebiliyor.

Android Cihazdan silinen verileri kurtarma!

Bilgisayarınıza Uygun Programları İndirin

Android cihazlarınızdan silinen veriler geri getirilmesi için belirli aşamalar gerekiyor. Bilgisayara yüklenecek çeşitli programlar sayesinde cihazı bilgisayara bağlayarak silinen verileri geri getirme ya da kurtarma işlemi gerçekleştiriliyor. Ancak bu programların çoğu ücretli olarak satılıyor.
Android cihazlarınız dan silinen verileri kurtarma operasyonu için önerilen programlardan biri de Android Data Recovery programıdır. Bu program üzerinden cihaz bilgisayara bağlandığı zaman otomatik olarak silinen dosyalar listeleniyor. Bu liste üzerinden de seçilen dosyalar tekrardan geri yüklenebiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Bilgisayarda silinen dosyaları geri getirmek | Teknoloji Haberleri ve Gelişmeleri2 sene önce
  • […] Android cihazınızdan silinen verileri kurtarın!  yazımızı ilgili bağlantıdan okuyabilirsiniz. Bu yazımızda ise Android cihazlarda silinen […]