Kategoriler
Yazılım

Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 5 Uygulama

Ses kaydetme programı ile sıkıntı yaşıyorsanız tam size göre olduğunu düşündüğümüz kaliteli ses kayıt programlarını listeledik.

Görüşmelerin kayıt altına alınması noktasında kullanıcılar, arama kaydedilen uygulamaları tercih etmektedir. Ancak bazı cihazlarda arama kaydetme özelliği bulunmadığı unutulmamalıdır. Bunun için cihazda bulunan kaydetme özelliği varsa, nasıl kullanılacağı, cihazın kullanım klavuzundan öğrenilmelidir. Arama kaydetme özelliği olmayan ya da yetersiz olan cihazlarda kayıt için uygulama ihtiyacı duyulmaktadır.

Şartlar gereği bazı özel görüşmelerin kayıt altına alınması gerekmektedir. Kullanıcılar bu noktada en verimli olan uygulamaları tercih etmek istemektedir. Özellikle, iş hayatında çeşitli kolaylıklar sunan arama kaydetme özelliği için yüksek verim sağlayan uygulamalar mevcuttur.

Bilinen en iyi ses kaydetme programları

Call Recording

Gelen ve giden aramaların kaydedildiği uygulamada, kullanıcılar özellikle kullanışlı ara yüzden memnun kalmaktadır. Ücretli olan uygulamanın ilk ay 20 dakikalık ücretsiz kayıt özelliği bulunmaktadır. Call Recording uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

TapeACall Pro

Aramaları kaydetmek için öncesinde NoNotes sunucularına başvurmak gerekmektedir. Konferans çağrısı yapılmasının ardından aramalar kayıt altına alınmaktadır. TepeACALL Pro uygulaması ücretli olarak hizmete sunulmaktadır.

Automatic Call Recorder Pro

Bu uygulamada kayıt özelliği kullanılmadan önce, kullanıcıya bazı seçenekler sunulmaktadır. Bunlar; tüm kişilere, belirli kişilere olmak üzere değişiklik göstermektedir. Bu ayarlama yapıldıktan sonra işlem daha da kolaylaşmaktadır.

Tape A Call

Konuşma esnasında ekranda beliren kırmızı renkli simgeye tıklanması ile kayıt özelliği devreye girmektedir. Giriş sayfası üzerinden kullanıcıların yönlendirilmesi yapılmaktadır. Tepe A Call uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Call Recorder

Bu uygulamada ek olarak kayıt düğmesine basma zorunluluğu bulunmamaktadır. Uygulama kullanıcılara otomatik kayıt imkanı sunarak işleri kolaylaştırmaktadır. Call Recorder uygulaması ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir