Kategoriler
Yazılım

Samsung Galaxy A9 Pro Android Nougat Güncellemesi Başladı

Android Oreo sürümünün kullanımına geçildi. Şu an için %0.1 gibi oranlarda kullanılıyor olsa da markaların yeni güncelleme paketlerinden sonra, Android Oreo kullanım oranlarının artış göstermesi bekleniyor. Yeni sürümün yayına girmesi ve güncelleme süreci bir yana, Android Nougat güncellemeleri de devam ediyor. Son olarak Samsung’un akıllı telefonları için Android Nougat güncellemeleri hızlanmaya başladı. Güncellemeyi alacak olan bir diğer model ise Samsung Galaxy A9 Pro olarak açıklanmıştı. Şimdilerde ise Samsung Galaxy A9 Pro güncellemesinin yayınlanmaya başladığı ortaya çıktı. Güncellemelerin detayları neler? Güncelleme hangi bölgelerde yayınlandı?

Samsung Galaxy A9 Pro Güncelleme Detayları

Aslında standart bir şekilde yeni güncellemenin Android Nougat özelliklerini akıllı telefona getirdiğini belirtelim. Her zaman olduğu gibi bu seferde Samsung Galaxy A9 Pro için özelleştirmeler yapıldı. Samsung’un özelleştirmelerinin de yer aldığı güncellemenin boyutunun ise 1.3 GB olduğu açıklandı. Galaxy A9 Pro akıllı telefonları için gelecek olan güncelleme bu özellikleriyle ve Android Nougat artılarıyla beraber yayınlanmaya da başladı.

Samsung Galaxy A9 Pro

Yeni güncellemenin şu an için sınırlı olarak dağıtılmaya başladığı da gelen bilgiler arasında. Bu sürümün herkese açık olarak yayınlanmasının ise 1-2 hafta gibi bir süre devam edebileceği belirtiliyor. Ayrıca güncellemelerin OTA üzerinden yayına girdiğini de hatırlatmadan geçmeyelim. Yani güncelleme için sadece telefonun yazılım güncellemesi bölümünü kullanmak yeterli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir