Kategoriler
Mobil

Google Pixel 2 Ne Zaman Tanıtılıyor?

Google’ın kendi adı ile yayınladığı akıllı telefonlarını yenilemeye hazırlanıyor. Markanın Android Oreo işletim sistemini kullanacağı ilk akıllı telefon olarak öne çıkması ve çok daha erken tanıtılması beklenen Google Pixel 2 akıllı telefonlarının, IFA sonrasında ise çıkışının gecikeceği ortaya çıkmıştı. Yeni akıllı telefonlar için tanıtımın yapılacağı tarih ise merakla beklenmeye başladı. Google bunun için önemli bir açıklama yaptı ve telefonların Eylül ayı içerisinde gelmeyeceğini belirtti. Hal böyle olunca merakla beklenmeye başlayan telefonların ertelendiği düşüncesi bile öne çıkmaya başladı. Telefonun çıkış tanıtım tarihi merakla beklenirken, sonunda resmi açıklama geldi.

Google Pixel 2 Ekim Ayında Geliyor

Yeni seri akıllı telefonların çıkış tarihi direk olarak verilmemiş olsa da tanıtım tarihi net olarak verildi. Söz konusu açıklamayı Google oldukça ilginç bir biçimde yaptı. Söz konusu tanıtım YouTube üzerinde paylaşılan bir video ile ortaya çıktı. Videoda Google üzerinden en çok aranan akıllı telefon soruları gösteriliyor. Diğer markalara atıfta bulunan internet devi, tüm bu sorunların çözüleceği akıllı telefonu 4 Ekim tarihinde tanıtacaklarını belirtti. Google Pixel 2 akıllı telefonlarının çıkışından söz edilen videoya göre yeni seri akıllı telefonların, 4 Ekim tarihinde tüm özellikleri ortaya çıkacak.

Google Pixel 2

Bunun dışında yeni akıllı telefonların piyasaya çıkış tarihi konusunda ise bir açıklama yapılmadı. Telefonların çıkış tarihinin tanıtımın 1 ay sonrasında olma ihtimalinin ise oldukça yüksek olduğu belirtiliyor. Google Pixel 2 telefonlarının ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise yine tanıtımı beklemek gerekecek. Tanıtımda telefonların detayları paylaşılacağı gibi çıkış tarihleri ve çıkış bölgeleri de paylaşılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.