Kategoriler
Yazılım

PS4 5.0 güncellemesinde geri sayım

PS4 oyun konsollarında yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. 5.0 sürümü ile firmware güncellemesi ile birlikte yeni özellikler geliyor.Güncellemenin artıları neler olacak haberimizin detaylarında…

5.0 firmware sürümü ile Sony Play Station oyun konsollarına yeni özellikleri sunmaya hazırlanıyor. Oyun severler için 5.0 firmware sürümü oldukça memnun edici farklılıkları beraberinde getirecek.

PS4 Pro 5.0 firmware güncellemesi

Sony Play Station 4 için yapılacak olan firmware 5.0 sürüm güncellemesinde PS4 Pro oyun konsolu sahiplerinin Twitch üzerinden saniyelik 60 kare ile 1080p yayın yapabilmesi gerçekleşecek. Fakat PS4  diğer modellerinde durum böyle olmayacak.

PS4 tüm kullanıcılarının memnun eden diğer bir güncelleme ise hızlı menüden tüm bildirimlerini kontrol edebilme yeteneğine sahip olabilmeniz olacak. Eskiden olduğu gibi bildirimlerinizi kontrol edebilmek için ana menüye dönmenize gerek kalmayacak.

Uzun zamandır kullanıcılar tarafından dile getirilen başka kullanıcıları engelleme özelliği de bu günceleme ile hizmete sunulmuş olacak. Diğer taraftan yine başkaları ile arkadaş olmadan yeni takip et özelliği ile Twitter da olduğu gibi başka kullanıcıları takip edebilme özelliği sunulmuş olacak. Buda önemli bir detay olarak oldukça iyi bir uygulama olarak görülmekte.

Sony Play Station bu yeni sürüm ile afaki bir güncelleme yapmasa da ufak ayrıntılar ile kullanıcıları memnun ediyor. Sony Play Station PS4 5.0 firmware güncellemesi hangi tarihte dağıtılır şu an için kesin bilgi olmamasına karşın gelecekte çok daha iyi özellikler ile adına yakışır detayları Sony‘nin bize sunmasını ümit ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir