Kategoriler
İnceleme Oyun

Conan Exiles Oyun İncelemesi

Conan Exiles, 31 Ocak 2017 itibariyle erken erişim olarak oyuncuların hizmetine sunulmuştur. Genel anlamda Conan Exiles incelemesi ve oyun detaylarına bakacak olduğumuz zaman, kullanıcıların oyuna mahkûm edilmiş bir karakteri canlandırdığını görüyoruz.

Güçlülerin yaşadığı ve zayıfların ezildiği bir çöle mahkûm edilen bir kahramanı canlandırdığınız oyun, hayatta kalabilmeyi sağlamaya çalıştığınız bir macera oyunu niteliği taşıyor. Oyunun açılışı bir çölde başlıyor ve daha sonra sırasıyla çeşitli aşamalar halinde ilerliyor. Hayatta kalmak için zorlukları tek tek geçmeniz ve seviye atlamanız gerekiyor.

Conan Exiles Nasıl Bir Oyun?

Conan Exiles, susuzlukla mücadele edilen, açlıkla savaşılan bir hayatta kalma mücadelesi içeren oyun olarak gözümüze çarpıyor. Erken erişim ile oyun gündemine bomba gibi düşen oyunun üzerine kısa bir süre sonra 14 GB boyutunda bir yama da eklendi. Oyunun diğer hayatta kalma mücadelelerinden en büyük farkı ise, maceranın Conan evreninde geçmesi.

Conan Exiles

Bu anlamda oyun kendine özgü bazı özelliklere sahip. Ancak diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu için yemek bulma, su bulma, ev inşa etme düşman öldürme ve savaşma gibi aşamaları bulunuyor.

En kaliteli oyun motorlarından birisi olan Unreal Engine’i kullanıyor. Bu bakımdan oyunun grafikleri kusursuza yakındır. Oyunun satışı şuan için Steam üzerinden uygun bir rakama yapılıyor.

Conan Exiles Oyuncu Modları

Sandbox özelliğine sahip olan Bu oyunda, tekli ve çoklu oyuncu modlarında çalışabiliyor.

Tekli oyuncu modunda oyunu tamamen kendiniz kontrol edebiliyorsunuz. Çoklu oyuncu modunda ise oyundaki tek yönetici konumunda olmadığınız için size 3 farklı seçenek sunuluyor ve bu adımlara göre hareket etmeniz isteniyor. Conan Exiles üzerindeki oyuncu modları bunlarla da sınırlı değil. PvE ve PvP modlarında çalışan 6 adet alt oyun da bulunuyor.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir