Kategoriler
Yazılım

Google Play Müzik ve Samsung’un ortak çalışması

Samsung S8 Yada S8 Plus almayı düşünüyorsanız bu haber tam size göre. Samsung ve Google ortak bir adım atararak Samsung kullanıcılarını sevindirecek bir çalışma başlatı. Google Play Müzik, müzik çalarınız haline gelebilir.

Google, Samsung ile birlikte, Google Play Müzik‘i Galaxy S8 de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yeni Samsung telefonlarında ve tabletlerinde varsayılan müzik çalar yapmak için bir araya getirdi.  Galaxy S8,  S8 Plus, dün itibariyle piyasaya çıkmıştı şimdi ise kullanıcılarına bu ücretsiz müzik deneyimini yaşatmak istiyor. Google, yalnızca Samsung müşterileri için özel olarak bazı Google Play Müzik özelliklerini de kullanmasına fırsat sunuyor.

Google Play Müzik ile ilgili Ürün Müdürü Elias Roman, “Yeni bir Samsung telefonunuz ya da tablet iniz varsa, başta, kendi şarkılarınızın 100.000 adede kadarını ücretsiz olarak Google Play Müzik’e yükleyebilme imkanı sunuyor üstelik Samsung sahipleri Play Müzik vasıtasıyla marketten ücretsiz olarak 50.000’e kadar şarkı eklemesine izin veriyor.

Yeni çıkan Samsung telefonları ve tabletleri için uygulanan bu uygulama kapsamında her zaman uygulanan 30 günlük denemeden hariç üç aylık deneme sürümünü daha eklenmiş olacak. Ayrıca ücretsiz olarak YouTube Red‘e erişimi sunuyor . Bunun haricinde reklamlar olmadan dinlemek için ve çevrimdışı müzikleri indirmek istiyorsanız ayda 10 dolar (35 tl) Ödemeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir