Kategoriler
Donanım Haberleri

Dell Büyük Ekranlı 4K Çözünürlüklü Monitörünü Tanıttı

Teknoloji dünyasının ünlü markalarından Dell, yeni monitörünü tanıttı. Dell’in yeni monitörü oldukça etkileyici özelliklere sahip.

Günümüzde bilindiği üzere monitörler artık grafikleri bizlere yansıtan birer panel olmaktan çok daha fazlasını başarmaya başladılar. Çünkü artık oyun grafiklerinde gerçekçilik, filmlerdeki çözünürlük dereceleri epey arttı ve çok yüksek çözünürlüklere taktir edersiniz ki her monitör çıkamıyor. Ve artık yavaş yavaş 4K çözünürlükle monitör teknolojileri yaygınlaşıyor.

4K YENİ MONİTÖR ULTRASHARP UP2718Q

Dell tarafından duyurulan yeni monitörün ismi Ultrasharp UP2718Q… UP2718Q son derece güçlü özelliklere sahip. Açıklanana göre cihazın ekran boyutu 27 inch ve aynı zamanda 4K çözünürlük sunabiliyor. Cihaz HDR teknolojisini tamimiyle desteklemesiyle de ön plana çıkıyor. Bu arada ürünün 25 inch versiyonu da olacak ve bu iki versiyon arasında fiyat farkının da olması bekleniyor. Ancak 2 inch için çok büyük bir fiyat farkının söz konusu olacağını düşünmüyoruz. Dell, eğer uygun bir fiyatla bu ürünü satışa sunabilirse 4K oyunculuk daha yaygın bir hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir