Kategoriler
Yazılım

6 İos Uygulama Kısa Süreliğine Ücretsiz

Geçtiğimiz günlerde önceden ücretli olarak satışa sunulan uygulamalardan kısa bir süre için ücretsiz indirme olanağı sağlanan birkaç tane iOS uygulamasının neler olduğunu, ne işe yarayacağını gelin sizin ile birlikte hep beraber bir inceleyip, göz atalım.

Neredeyse herkesin de bildiği gibi Apple belirli zaman aralıklarında uygulama mağazası olan App Store içerisinde bulunan rastgele olarak seçilmiş normal zamanlarda ücretli olan birkaç uygulamayı sınırlı ve kısa bir süre için ücretsiz, kolay bir şekilde indirilebilir hale getirmektedir. Peki yeni ücretsiz olan bu uygulamalar nelerdir?

NvNotes ücretsiz olan uygulamaların başında geliyor:

Oldukça geliştirilmiş bir not tutma, not alma uygulaması olan bu uygulama benzer uygulamalardan farklı olarak birçok farklı özellik sunmaktadır.

Wallz ile istediğiniz duvar kâğıdı artık sizlerle:

Wallz uygulaması içermekte olduğu binlerce yüksek çözünürlüğe sahip olan duvar kağıtları ile hiç kuşku duymaksızın, App Store içerisinde bulunan en iyi ve en gelişmiş olan duvar kâğıdı uygulamalarından bir tanesidir.

Etkinliklerinizi planlamak artık BusyBox ile çok daha eğlenceli ve kolay!

Oldukça gelişmiş bir etkinlik planlama uygulaması olan BusyBox uygulaması, bu uygulamayı indiren kullanıcının gününü en verimli halde değerlendirmesine yardımcı olmaktadır.

Private Photo Vault uygulaması ile birlikte fotoğraflarınız artık güvende:

Private Photo Vault uygulaması ile birlikte size özel olmasını istediğiniz fotoğraflarınızı tüm meraklı gözlerden uzak tutmak artık çok kolay olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir