Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Amazon Türkiye Hizmete Açıldı

Amazon Türkiye Hizmete Açıldı. Peki Amazon nedir ? Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Amazon bugün yaptığı açıklama ile hizmete açıldığını resmen duyurdu. Web sitesi üzerinden bir teşekkür mesajı yayınlayan şirket,  binden fazla satıcı ile birlikte 15 farklı kategoride Türkiye’de hizmet vermeye başladığını açıkladı. E-ticaret platformunun Türkiye’de açılacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

İlk güne özel kampanyalar ile satışa açılan platform da ücretsiz kargo seçeneği de bulunuyor. Ancak bugün itibari ile şirket tüm markalarını hizmete açmadı. Geçtiğimiz aylarda şirket tarafından Amazon Prime, Amazon Fire ve Firely, Amazon Echo, EchoDot, Tap ve Alexa, Amazon Basics, Amazon Dash, Amazon Gamelift, Amazon Spark, Amazon Blink ve Amazon Fresh gibi hizmetler tescil ettirilmişti. İlerleyen günlerde bu hizmetlerin de aktif hale gelmesi bekleniyor.

Platform da amazon ürünleri aratıldığında sonuçlar sayfasında başka ürünlere yönlendiriliyor. Anlaşılacağı üzere şirket tüm hizmetlerini kademeli olarak faaliyete geçirecek. Türkiye’de ilk kez dünyaca ünlü bir e-ticaret platformunun hizmete açılması oldukça önemli. Şirket dünya genelinde milyonlarca satış hacmine sahip. Ayrıca yine şirketin Türkiye’ye özel hizmetlerinin olup olmayacağı da merak konusu. İlerleyen günlerde bu konuların hepsi netleşecektir.

İşte Amazon Türkiye’nin kullanıcılara sunduğu teşekkür mesajı;

amazon-turkiye-hizmete-acildi

“Amazon Türkiye Hizmete Açıldı” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir