Kategoriler
Sosyal

Youtuber Danla Bilic’in Youtube kanalı kapandı !

Sosyal medyanın önemli isimlerinden biri olan Youtuber Danla Bilic ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Ünlü Youtube fenomeninin kanalı kapandı. Yaşanan bu gelişme sonrasında Youtube kanalına giriş yapan takipçileri ‘ Kanal kapatılmıştır’ gibi bir uyarı ile karşılaştılar. Herkes tarafından kanalın neden kapatıldığı hakkında görüşler dile getirilmeye başlandı. Sosyal medyada gündeme düşen olay ile ilgili olarak bir sosyal medya kullanıcısı da Danla Bilic’i kanalının kapandığı hakkında Tweet atarak uyardı. Bu gelişmeden sonra ünlü Youtuber Danla Bilic ise bu tweet’e bir cevap yazarak kurcalarken kapandığını söyledi.

Yaşanan bu olay karşısında takipçileri büyük bir şok yaşadı diyebiliriz. Bir anda gündeme düşen olay  sonrasında acaba Danla Bilic artık sosyal medya’da yer almayacak mı ? Youtube’da devam etmeyecek mi ? gibi sorular gelmeye başladı. Neyse ki sonra kanal tekrar açıldı ve şu anda halen aktif durumda. Danla Bilic sevenleri de açılan kanal sonrasında oldukça sevinmişlerdir diye düşünüyoruz. Bu gibi olaylar belli dönemlerde yaşanabiliyor. Ancak Danla Bilic’in kanalının tam olarak neden ve nasıl kapandığı merak edilmiyor değil.

Danla Bilic kimdir sizlere bu konuda kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Geçtiğimiz ay itibari ile Beyaz Show’a katılan Danla Bilic Youtuber olarak ekranlarda yerini aldı. Bu Türk televizyon tarihinde bir ilk olarak kayıtlara geçti. Çünkü bugüne kadar sosyal medya’da ünlü olup televizyona çıkan fenomen olmamıştı. Danla Bilic’i konuk alan Beyaz bu konuda bir ilki gerçekleştirmiş oldu.  Danla Bilic’in Beyaz Show’a katıldığı program  ‘ı buradan izleyebilirsiniz. Peki Danla Bilic nasıl ünlü olmuştu ? İnstagram’da bazı ünlü futbolcular ile DM üzerinden mesajlaşmıştı. Bu konuşmaların belli bölümünü Twitter’da yayınlayan Danla Bilic bir anda popüler oldu. Daha sonra Youtube kanalı açarak bir anda binlerce takipçiye ulaştı. Bugün itibari ile de makyaj videoları yayınlayarak yayınlarına devam ediyor. Ayrıca kendisine ait makyaj ürünleri var. Web sitesi üzerinden satışları gerçekleştiriyor. Bir çok kişi bu gibi sosyal medya platformlarında fenomen olmak için çaba gösteriyor. Ancak fenomen olmak kolay bir iş değil. Bunun için bir çok çaba sarfetmek ve planlı hareket etmek gerekiyor. Daha önce nasıl youtuber olunur ? bu konu hakkında bir makale yayınlamıştık. Dilerseniz youtuber olmak için detayları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir