Kategoriler
Sosyal

Whatsapp’a 4 yeni özellik mi geliyor ?

Facebook tarafından satın alınan Whatsapp geliştirilmeye devam ediliyor. Bugün gündeme gelen iddialara göre Whatsapp 4 yeni özellik ile kullanıcılara sunulacak.

Webtekno tarafından yapılan habere göre Whatsapp’a 4 yeni özellik gelecek. Bu özellikler Android telefonlar için geçerli olacak. Özelliklerden ilki engellediğimiz kullanıcıların engelini daha kolay bir şekilde kaldırmak. Bu özellik ile kullanıcılar daha pratik işlem yapabilecekler. Kullanıcılar engellenen kişilerin üzerine parmağını basılı tutarak engeli kaldır seçeneğine dokunacak ve engel kalkacak.

Bir diğer yeni özellik ise İOS sürümünde bulunan ” bağlantı yolu ile davet” özelliği. Bu özellik artık Android telefonlarda da kullanılabilecek. Bir gruba kullanıcı davet etmek istediğimizde sadece bağlantı göndermemiz yeterli olacak. Ayrıca grup yöneticileri için de yenilikler geliyor. Yöneticiler artık grup üyelerinden doğrudan mesaj alabilecekler. Bunun dışında kullanıcıların grup bilgileri değişikliği yapmasına izin verebilecekler.

Gündeme gelen bu özelliklerin yakında kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor. Güncelleme yapıldığında buradan sizleri bilgilendireceğiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir