Kategoriler
Sosyal

One Piece Severlere Müjdeli Haber

Televizyon dünyasında dönem dönem değişen trendler görmeye başladık. Kimi zaman diziler kimi zaman yarışma programları kimi zaman kuşak programları. Hemen her dönemde değişen trendler televizyon dünyası için sürekli yeni projelerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Sadece ülkemiz değil tüm dünya ülkeleri içinde bu durum aynen geçerli. Son dönemde tüm dünya televizyonlarındaysa genel olarak değişen bir sistem söz konusu. Artık daha çok teknolojiyle birleşen ve dijital ortama aktarılan televizyon işlerini görüyoruz. Bu durumun tam tersi olarak işleyen projelerde yok değil. Özellikle son dönemde internet dünyasında ünlenen Anime projelerinin televizyon dizisi dönüştürülemeye başlandığını çok sık görüyoruz. Bu noktada son haberde efsane Anime serisi olan One Piece için geldi.

One Piece Dizi Olmaya Hazırlanıyor

800 bölümlük rekor bir uzunluğa sahip olan Anime serisinin, kendi hayran kitlesine sahip olduğunu ve hala mangasının devam etmesi nedeniyle güncel bir Anime serisi olduğunu biliyor. İşte One Piece serisinin bu popülerliğinden yararlanmak isteyen yapımcılar, sonunda seriyi televizyon dünyasına taşıyarak serinin dizisini yapmaya hazırlanıyor.

One Piece

Tomorrow Studios tarafından hazırlandığı belirtilen yeni dizinin One Piece serisini birebir yansıtması bekleniyor. Serinin hikayesine doğrudan bağlı kalınarak ilerleyeceği belirtilen dizinin, Netflix üzerinden yayınlanması da gündeme gelebilir. Şimdilik dizide hangi oyuncuların yer alacağı ve yapımın ne kadar süre devam edeceği gibi bilgilerse elde edilmiş değil. Tüm bu bilgiler için açıklamaları beklemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir