Kategoriler
Sosyal

Kurtlar Vadisi Vatan 29 Eylül 2017’de sinemalarda

Kurtlar Vadisi Vatan 29 Eylül 2017’de sinemalarda gösterime girecek. Resmi olarak fragmanı yayınlanan Kurtlar Vadisi Fragmanı yayınlanan sinema filminde 15 Temmuz Hain darbe girişimi konu alınıyor.

Geçtiğimiz yıl 15 Temmuz 2016 da hain darbe girişimine maruz kalan vatanımız, mafya konularını ve ülkemiz üzerinde oynana kirli oyunları konu alan popüler dizi Kurtlar Vadisi yapımcısı olan Pana Film tarafından beyaz perdeye Kurtlar Vadisi Vatan başlığında geçti. Sinema filminin fragmanı resmi olarak yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı yayınlandı

1 yılı aşkındır gösterimde olmayan dizinin karakterlerini canlandıran Necati ŞaşmazSinem UsluCahit KayaoğluNezih Işıtan ve Erhan Ufak Kurtlar Vadisinin yeni sinema film’i ile tekrar karşımıza çıkıyor.

Fetö terör örgütünün yapmış olduğu 15 Temmuz gecesi darbe girişimini konu alacak olan sinema filminde bir çok aksiyon sahnesine yer verilmiş. Daha öncesinde hain darbe girişimine yönelik çekilen sinema filmi Pana Film tarafından Kurtlar Vadisi Darbe olarak duyurulmuş ancak ismi daha sonrasında Kurtlar Vadisi Vatan olarak değiştirilmiştir. 29 Eylül 2017 tarihinde beyaz perdede gösterime girecek olan Kurtlar Vadisi Vatan’ın yönetmeni  Serdar Akar.

Kurtlar Vadisi Pusu ile uzun süre gösterimde olan dizideki olayların bir çoğu ile örtüşen gerçek olaylar 15 Temmuz gecesi yaşananlara başka bir pencereden bakmanın üzüntüsünü belkide bizlere yaşatacak. Bizde 29 Eylül tarihini merakla bekleyenlerdeniz.

Kurtla vadisi filmindeki oyuncu kadrosu baş roller’de yer alan isimler sağlam oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkıyor. Cahit Kayaoğlu, Necati ŞaşmazErhan UfakNezih Işıtan Baş rollerin olduğu filmde sinema tarihinde geniş yer bulması bekleniyor…

 

 

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir