Kategoriler
Sosyal

90 Bin TL ile 100 Bin TL arasında alınacak Dizel otomobiller

Hepimiz araç alacağımız zaman aracın her yerini inceleriz ve aracı araştırırız. 2. el 90 Bin TL ile 100 Bin TL arasında alınacak otomobiller sırasında bizim listelediğimiz araçları düşünebilirsiniz.

Araç alacak olan müşterilerin 90 Bin TL ile 100 Bin TL arasında alınacak otomobiller hakkında merak ettikleri araçlar hakkında kısa bir açıklama yapalım.90 Bin TL ile 100 Bin TL arasında araç alacakların sıfır alma şansları da varken ikinci el araçlarda da son derece donanımlı araçları alma fırsatları bulunmaktadır.

 

SKODA OCTAVİA

SKODA OCTAVİA

2015 yılında seri üretimi başlanan bu aracın 1.6 litrelik dizel aracını bu fiyat aralığında rahatlıkla alabilirsiniz. Özellikle C segment bir araç almak isteyenlerin tercih edeceği araçların başında gelen Skoda Octavia modelinin yıllık vergisi ise 517.5 TL’dir. Yakıt konusunda oldukça başarılı yakıt tüketimi gerçekleştiren Skoda Octavia’nın bu motoru şehir içinde 4.2 litre şehir dışında ise 3.5 litrelik bir tüketim gerçekleştirmektedir.

AUDİ A3

Audi A3

2014 yılında seri üretimi başlanan son kasa AUDİ A 3’de bu fiyata alabilirsiniz. Özellikle sedan 4 kapı olarak üretilen son kasa modellerinin oldukça faza tutulan modelleri arasında 1.6 TDI araçları gelmektedir. Yakıt konusunda kullanıcılarını üzmeyen bu aracın ortalama tüketimi 4.4 litrelik bir performans sunmaktadır. 110 beygir gücünde bulunan bu motor da alınacak araçlar arasında gelmektedir.

VW GOLF

VW firmasının C segment olarak üretimine devam ettiği Golf modelinin 2012 ile 2015 modellerinin dolu paketlerini 90 Bin TL ile 100 Bin TL arasında alabilirsiniz. Ortalama yakıt tüketimi konusunda oldukça başarılı bir araç olan Golf’ün şehir içinde 4.6 litre, şehir dışında ise 3.6 litrelik bir yakıt tüketimi gerçekleştirmesi araç sahiplerini mutlu edecek bir performans sunmaktadır.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir