Kategoriler
Oyun

Xbox One X Project Scorpio Sanılandan Daha Başarılı Olacak

Microsoft oyun konsolu konusunda çok daha başarılı bir seri üretmeye karar verdiğini açıklamasının ardından, oyuncular bu alanda yazılım devinin nasıl bir adım atacağını merakla beklemeye başlamıştı. Ne zaman duyurulacak? Nasıl bir oyun konsolu olacak? Gibi birçok soru ile gündeme gelen yeni oyun konsollarının adı ise geçtiğimiz aylarda düzenlenen oyun fuarında ortaya çıkmıştı. Xbox One X olarak karşımıza çıkan ve çok daha başarılı bir oyun konsolu modeli olacak olan serinin, özellikleri konusunda paylaşılan bilgilerde bir hayli ilgi toplamayı başarmıştı. Fakat yeni oyun konsolunda beklendiği gibi Project Scorpio adının görüntülenmemesi acaba markanın başka bir planı olduğunu düşündürmeye başladı. Project Scorpio için beklenen bilgi ise sonunda ortaya çıktı.

Project Scorpio Ayrı Bir Konsol Olmayacak

Project Scorpio hakkında yapılan paylaşımlara göre ayrı bir konsol modeli görmeyeceğiz. Project Scorpio tanıtılan mevcut konsolların bir versiyonu olacak. Bu versiyon çok daha başarılı özelliklere sahip olacak ve özel tasarım eklentileriyle beraber sunulacak. Daha geniş kullanım paneli, daha şık kontrol cihazları gibi ekstra özelliklere sahip olması beklenen Scorpio konsollarının özel bir paket olarak satıldığını ve sadece sınırlı sayıda üretildiğini görmek mümkün olacak.

Project Scorpio

Doğrudan Microsoft kaynaklarından gelen bilgiler bu yönde. Özel tasarımlarının yanı sıra, özelleştirilmiş sistemlere de sahip olacak olan sürümün fiyat konusunda da biraz daha yüksek bir aralıkta olduğunu görmek mümkün olacak. Fakat fiyat farkı konusunda net bilgiler var demek yanlış olur. Öyle ki şu an için iki modelin fiyatının da her bölge için kesinleşmediğini biliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir