Kategoriler
Oyun

Wolfenstein 2 Oyununun Merakla Beklenen Tanıtım Videosu Yayımlandı

Popüler serilerden Wolfenstein, Wolfenstein 2 oyunu ile karşımıza çıkıyor. Oyunun tanıtım videosu sitemizde!

Oyun dünyasının merakla beklenen yapımlarından biri olan Wolfenstein 2, çok yakın bir zamanda bizlerle buluşacak. Öğrenilen bilgilere göre oyun 27 Ekim 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

Bir ay kadar kısa bir zaman sonra bizlerle buluşacak olan oyun için bir de tanıtım videosu yayımlandı. Söz konusu video, pek çok aksiyon sahnesini bizlerle buluşturuyor ve özellikle grafik konusundaki yetenekleri ile dikkat çekiyor.

Wolfenstein 2 adıyla yeniden dönüyor

Wolfenstein 2, tarihten esinlenerek ortaya çıkarılmış bir oyun. Oyunun hikayesi ile ilgili bilgi verecek olursak; Bir Amerikan askerisiniz ve ülkeniz Almanya tarafından işgal altında. Almanya oyunda son derece güçlü ve Amerika’da tıpkı Almanya’daki Berlin Duvarı’na benzeyen bir sınır duvar inşa edilmiş. İşgal altında olan ülkenizi bazı anlaşmalar ile beraber isyan çıkararak, savaşarak kurtaracaksınız. Oyun Amerika’nın eleştirmenleri tarafından şimdiden oldukça sevildi. Özellikle hikaye olarak diğer oyunlara nazaran farklı bulundu. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bu arada oyunun yayımlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oynanış videosunda görünen o ki aksiyon sahneleri açısından oldukça zengin bir yapım bizi bekliyor ve aynı zamanda grafiksel gerçekçilik anlamında oyuncuları tatmin edecek. Ancak elbette PC sistemlerini bir hayli zorlayabilecek gereksinimleri olacaktır.

Yayımlanan tanıtım videosunu beğendiniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir