Kategoriler
Oyun

Ubisoft’tan Oyunculara The Division Müjdesi Geldi

Ubisoft, oyuncular için güzel bir sürpriz ortaya koydu. Ubisoft’un sevilen yapımlarından olan Tom Clancy The Division bir süreliğine tamamiyle ücretsiz oldu.

Günümüzün ünlü  oyun yapımcılarından Ubisoft, bilindiği üzere Tom Clancy oyun serisini sürdürüyor. Söz konusu seri de gerek grafikleriyle, gerekse oynanışı, animasyonlarıyla epey dikkat çekiyor. İşte Ubisoft, The Division oyunu ile Tom Clancy serisini daha da iyi bir hale getirdi. Ancak bu oyunu fiyatının pahalılığından dolayı pek çok oyuncu oynayamıyor. İşte Ubisoft, bu noktada oyunculara bir kolaylık sunmaya başladı.

DÖRT GÜN BOYUNCA TAMAMİYLE ÜCRETSİZ

Tom Clancy The Division oyunu ile ilgili elimize ulaşan bilgiye göre oyun bugünden itibaren tamamen ücretsiz bir hale getirildi. Ancak tabii söz konusu kampanya kısa süre için geçerli. Oyuncular dört gün boyunca ücretsiz olarak Tom Clancy The Division’ı oynayabilecekler. Ancak ardından oynamaya devam etmek için oyunu satın almaları gerekecek.

Oyunu dört gün ücretsiz oynayan oyuncular eğer isterlerse dört günün sonunda oyunu %60 gibi çok büyük bir indirim ile de satın alabilecekler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir