Kategoriler
Oyun

Steam Yaz İndirimleri İçin İlk Tarih Geldi

Steam her sene düzenli olarak belli aralıklarla indirim günleri yapmakta. Yapımın indirim günleri içerisinde en çok ilgi göreni ise tabi ki yaz indirimleri. Her sene düzenlenen Steam Yaz İndirimleri için şimdiden ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte Steam Yaz İndirimleri hakkında merak edilen ilk detaylar.

Valve’nin en büyük yapımı olarak dikkat çeken Steam hemen her sene kullanıcıların oyun satın almak için tercih ettikleri ana platformlardan biri olarak biliniyor. Dijital oyun platformları göz önüne alındığında en geniş oyun yelpazesini de elinde bulunduran Steam, haliyle bu alanda çok yüksek kullanım oranlarına ve satışlara sahip. Her sene biraz daha yüksek satış rakamları elde eden yapımın en sevilen yanı ise düzenli olarak yapılan indirimler.

Hemen her sene yılın belli günlerinde yapılan Valve yapımında çok daha uygun fiyatlara oyunlar satın almak mümkün oluyor. Bu yılda yazın yaklaşmasıyla beraber merak edilemeye başlayan Steam Yaz İndirimleri için beklenen tarih haberleri de ortaya çıkmaya başladı. Steam henüz konu hakkında resmi bir açıklama yapmamış olsa da indirimleri için düşünülen tarih Valve’nin geliştiricilere gönderdiği maillerde görüldü. Doğrudan Steam tarafından doğrulanmamış olsa da ilk bilgiler neler? Bakalım.

Steam Yaz İndirimleri Tarihleri

Öncelikle gönderilen mailler doğrudan geliştiricilere yolladığı için gerçeklik payının daha da yüksek olduğunu belirtelim. Maillerde yer alan tarih ise 22 Haziran olarak gösterilmiş durumda. Eğer mail iddiaları gerçekse 22 Haziran’da Steam Yaz İndirimleri başlaması bekleniyor. Bunun dışında indirimlerin bitiş tarihi için ise görülen tarih ise Temmuz’un ilk haftasını gösteriyor.

Çok uzun süre devam etmeyeceği görülen indirimler kapsamında birçok oyunun ise maksimum derecede indirime gideceği ve bu sene %80 oranında indirimleri göreceğimizi de belirtelim. Hangi oyunlarda ne kadar indirim olacağı ise tabi ki netlik kazanmış değil.

Fakat biraz daha kısa süreli olması sebebiyle indirimlerin çok daha fazla oyunda geçerli olacağı belirtiliyor. Net tarih ve indirim oranları için yapılacak açıklama ise şimdilik merakla beklenmekte. Bakalım Steam Yaz İndirimleri ne zaman doğrulanacak? İndirim oranları ne düzeyde olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir