Kategoriler
Oyun

Steam En Çok Satan Oyunlar Listesi 29 Mayıs – 5 Haziran

Steam’de geçtiğimiz hafta en fazla satan oyunlar listesi nasıl şekillendi? İşte yayınlanan yeni en çok satan oyunlar listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Dünyanın en büyük oyun indrime platformu Steam, yine gerçekleştirdiği indirimlerle dolu dolu bir haftayı geride bıraktı. Peki geçtiğimiz hafta hangi oyunlar en fazla satış yaptı?

29 MAYIS-5 HAZİRAN EN ÇOK SATAN OYUNLAR LİSTESİ

1-Footbal Manager 2017

Geçtiğimiz haftanın en fazla satan oyunu Steam platformunda Footbal Manager 2017 yapımı oldu. 4 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülmüş olan oyun, simülasyon türünde son derece kaliteli bir yapım olarak dikkat  çekiyor.

2-Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive (CS GO), piyasaya sürüldüğünde oyuncular için eşsiz bir  deneyim sağlamıştı. İlk olarak 21 Ağustos 2017 yılında piyasaya sürülmüş olan oyun, çıkışının üzerinden neredeyse beş yıl geçmiş olmasına rağmen hala harika satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor. Çok kaliteli bir FPS oyunu olan CS GO, açıkçası listelerden inmemeyi hakediyor.

3-PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

İngilizler için bilemeyiz ama bizim için son derece karışık bir isme sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds yapımı, 23 Mart 2017 tarihinde yani bu yıl içerisinde piyasaya sürülmüş çok kaliteli bir yapım diyebiliriz. Uzun bir zamandır da oyuncuların beklediği bir yapım olan oyun, bunun karşılığını listelerden inmeyerek veriyor diyebiliriz. Oyuna ilgi çok yüksek ve bu hafta da yine ilk üçe girme başarısını gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir