Kategoriler
Oyun

South Park; The Fractured But Whole Oyun İncelemesi

Yabancı dizi sektörünün belki de en çok espritüel ve çizgi roman tadında yayınlanan South Park Dizisi artık Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de yayınlanacak bir oyunla karşınızda olacak. Bugün sizlerle birlikte south park: the fractured but whole oyun incelemesi yapacağız.

17 Ekim 2017 tarihinde Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Asya) ülkelerinde çıkması beklenen oyun +18 yaş grubuna hitap ediyor. İçinde cinsellik, ırkçılık ve şiddetin bulunduğu oyunu almadan önce içerikle alakalı bilgileri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Ön siparişlerde South Park: The Fractured But Whole 4 farklı çeşidi ile karşımızda olacak. Bunlardan sırayla bahsedecek olursak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. Oyunu DVD ya da Steam üzerinden satın almış olanlar South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz olarak edinebileceklerdir.

South Park: The Fractured But Whole Oynanış

Şimdiden birçok South Park hayranının dikkatini çekmeyi başarmış olan South Park: The Fractured But Whole, macera ve kahramanlığa atılmak isteyen Cartman ve arkadaşlarının kasabayı kurtarabilmek için çeşitli deliller toplayarak Coon & Arkadaşların lideri olan Coon’u kurtarmak üzerine kurulu…

Süper kahraman kostümleri giyerek arkadaşlarını kurtarmaya çalışan kahramanlarımızın oyun içerisindeki skilleri kendileri gibi fazlasıyla değişik… Her yeteneğin kendine özgü yan etkileri ya da artıları olabiliyor. Vurduğunuz süre içerisinde donma etkisi, can yenileme gibi pasifler yeteneklerin içinde mevcut. Oyun içindeki rakiplerinizi sersemleterek saldırı kaçırmasını sağlayabiliyorsunuz.

South Park Dizisinin Oyuna Dönüştürülmesi Fikri

Oldukça zevkli ve grafikleri ile dizisinden bile farksız olan oyun sizlere hem dizi izleme hissi verecek, hem de oyunu oynayarak eğlenmenizi… Mizahı yüksek south park: the fractured but whole oyun incelemesi, Ubisoft San Francisco tarafından geliştirildi ve oyun camiasına sunuldu. Daha şimdiden istek listelerini dolduran South Park: The Fractured But Whole ile komik ve eğlenceli maceralara atılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir