Kategoriler
Oyun

Shadow Warrior Special Edition Ücretsiz! Elinizi Çabuk Tutun

Oyun dünyasının farklı yapımlarından biri olarak gösterilen Shadow Warrior oyunu, piyasaya çıktığı andan itibaren kendine has bir oyuncu kitlesi oluşturmayı başardı. Yapımın oynanışının oldukça başarılı görülmesi hem grafiklerinin düşük kalmasının hem de belli oyun hatalarının üstünü kapatmıştı. Farklı hikayesi ve beğeni toplayan atmosferi sayesinde ikinci oyunu da devam serisi olarak yayınlanan yapım için şimdilerde oyunculara özel bir sürpriz haberi geldi. Humble Store tarafından yapılan açıklamayla beraber serisinin ilk oyununun genişletilmiş paketi olan Shadow Warrior Special Edition serisinin ücretsiz olarak dağıtıldığı açıklandı. Ana sürümünün 75-100 TL arasında bir fiyatının olması nedeniyle büyük bir adım olarak gösterilen Shadow Warrior Special Edition sürümünün, ücretsiz paketi için detaylara geçelim.

Shadow Warrior Special Edition Ücretsiz Sürüm Detayları

Öncelikle şunu belirtelim ki oyun sadece 1 gün süreyle ücretsiz. Bu süre içerisinde oyunu ücretsiz olarak alan kullanıcılar, bir nevi oyunu kütüphanelerine eklemiş olacak ve bundan sonra tamamen oyunu ücretli satın almış gibi kullanabilecek. Yani herhangi bir süre kısıtlaması veya özellik sınırlaması olmayacak.

Shadow Warrior Special Edition

Oyunun ücretsiz olarak alınması içinse Humble Store hesabınızın olması gerekiyor. Shadow Warrior Special Edition oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeniz için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ardından oyunun sayfasına geçerek, bu kısımdan oyunu eklemeniz gerekecek. Hesabınıza eklemek için ilk aşamada karşınıza satın alma ekranı gelecek.

Oyunu alışveriş sepetine eklediğiniz zaman standart koşullarda ödeme ekranının karşınıza gelmesi gerekiyor. Fakat bu ekranda mail hesabınızla giriş yaptığınız için oyuna bir ücret ödemenize gerek kalmadan, oyunun etkinleştirme şifresi hesabınıza geliyor. Daha sonra oyunun etkinleştirme şifrenizi Steam hesabınıza girdikten sonra oyun artık sizin. Fakat bir kez daha hatırlatalım oyun şu an için sadece 1 günlük ücretsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir