Kategoriler
İnceleme

Marshall Monitör Bluetooth

Marshall monitör bluetooth ile özlem duyduğunuz ses kalitesini yakalayacaksınız. Müzik dinlemeyi kaliteden ödün vermeden dinlemek istiyorsanız bu ürün size yeterli olacaktır.

Ses teknolojileri üreten en önemli firmaların başında gelen Marshall Monitör Bluetooth ürünü ile dikkatleri çekiyor. Son derece güçlü ses sitemleri ve midleri ile kusursuz performans sunan Marshall Monitör, kablolarından kurtuldu. 400 mm büyüklüğündeki dinamik sürücüler ile çok daha iyi performans sunmasının yanı sıra Bluetooth aptX teknolojisi de bulunuyor. Ayrıca 92 dB ses çıkışının dışında 3,5 mm kulaklıkta var. 500 mAH bataryası ile 30 saate yakın müzik ziyafeti yaşatan ürünün çantası da son derece kaliteli donanıma sahip.

Marshall monitör bluetooth ile müziği hissedin

Marshall monitör bluetooth donanımsal olarak oldukça başarılı bir işe imza atmış. Kulağınızı yormayacak şekilde tasarlanarak dışarıdan gelecek olan olası sesleri duymamamız için düşünülmüş gömme tipi tasarım tercih edilmiş. Sol bölümde yer alan düğmenin kullanımı ise pratiklik açısından önem taşıyor. Navigasyon tuşu sayesinde bir sonraki ya da bir önceki şarkının çalınması sağlanabiliyor. Bununla birlikte müziğin durması ya da sesinin yükseltilmesi de kontrol edilen diğer unsurlar olarak öne çıkıyor.

Marshall monitör bluetooth
Marshall monitör bluetooth

Ürünün en dikkat çekici yönü ise F.T.F özelliği olarak gösteriliyor. Çok kolay bir şekilde sökülüp takılabilen bir işleyişe sahip olan Marshall Monitör Bluetooth pedlerinin içerisinde bir tane sünger yer almaktadır. Bu süngerin çıkarılmasıyla midlerin öne alınması mümkün olmaktadır.

Bu durumda çok daha genişlemesini beraberinde getirmektedir. Süngerlerin tekrar yerine konulmasıyla birlikte bass canavarı, kulaklığa dönüşüm gerçekleştiriyor. Her müzik türüne göre ses verme özelliğine sahip olmasından dolayı tam anlamıyla olağanüstü bir performans sunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Kulaklıkların sesi kayıpsız bir şekilde iletmesi de alınan hazzın artmasını sağlıyor. Aynı zamanda kafada şık bir duruşa sahip olması da cabası. Kısacası Marshall monitör bluetooth favori ürünler listemizde yer alarak başarısını kanıtlamış oldu.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir