Kategoriler
Oyun

Pokemon Go Legend Monsters Ağustos Ayında Geliyor

Son zamanların yeni trend oyunu olan pokemon go yeni güncellemeyle tüm oyuncuların önü açıklacak ve çok sayıda değişiklik getireceğini açıkladı işte detaylar.

Pokemon Go Lengend Monsters

Bu yıl Webby Ödülleri sırasında konuşma yapan Niantic’in küresel pazarlama ürün mühendisinin yaptığı açıklamasında bu yaz efsane olacak şeklindeki bir konuşma yaptı. Bu yaptığı konuşmaya göre Niantic ödülünü aldıktan sonra bunlar arasında en iyi mobil oyunu olan Efsanevi Pokemon oyununa dair yeni bilgiler açıkladı  ama bu yeni oyunun ne zaman geleceğine dair bir açıklama yapmadı fakat ağustos ayında bazı oyuncuların canavarın yakalandığını iddia ederek bu efsanevi Pokemon Articuno oyunun çıktığı ip ucunu vermiş oldu.

Niantic’in kendisinin evet gerçekten bazı Efsanevi Pokemon’un oyuna geldiğini doğruladı.
Geçtiğimiz Mart ayında Niantic, herkesin efsanevi Pokemon’u 2017’de herkesin oynaya bileceğini teyit etti. Niantic CEO’su John Hanke‘den bir röportaj sırasında kendisinin yaptığı açıklamada Belirli bir tarihe dair bilgi veremeyeceğini ve erteleme tarihi olmadığını açıkladı fakat  bu yaz bu oyun efsane olacak şeklinde açıklamada bulundu. Buda demek oluyor ki oyunun gelme tarihi bu yaza yetişecek gibi görünüyor. Buna göre bizimde beklemekten başka şansımız yok o yüzden ağustos ayını bekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir