Kategoriler
Oyun

Pokemon Go için yeni güncelleme geldi

Pokemon Go, yeni gelen güncelleme ile birlikte yeni özelliklere kavuştu. İşte Nintendo ve Niantic tarafından ortaklaşa geliştirilen Pokemon Go güncellemesi sonrası geni gelen özellikler.

İlginç oyun düşüncesiyle yola çıkarak geliştirilen Pokemon GO‘ya ilgi oldukça fazla daha fazla kullanıcıya ulaşmak isteyen Niantic, yayınlamış olduğu yeni güncellemeler ile oyuna yeni farklı özellikler katmaya devam ediyor.
pasgol giriş
Android kullanıcıları için 0.67.1 sürümüne yükselirken iOS için ise 1.37.1 sürümüne güncellenmiştir. Pokemon Go’nun, getirmiş olduğu yenilikler tekrar gündeme gelerek popüler olarak oyun sevenler için ilgi odağı olması hedefleniyor.

Pokemon Go için bugüne kadar  yayınlanan güncellemelerin getirdiği yeniliklere birlikte göz atalım.

Pokemon Go için yeni özelliklere kavuştu!

Yeni gelen Güncelleme ile birlikte oyunda köklü değişiklikler yapan Niantic, uzun süre boyunca spor salonlarında ki pokemonların savaş yetisinin azalacağını belirtirken, yeni Raid sistemini oyuna entegre etti.

Standart olarak kullanılan pokemonlara göre fazlasıyla büyük bir ebata sahip olan Raid Pokemonlar, oyun içerisinde ki savaşlara direk olarak etki edeceği söyleniyor. Bu da oyundaki dengeleri etkileyerek Pokemon Go’ya yeni bir heyecan kazandıracak gibi.

Tyranitar ve Alakazam karakterler Raid ile birlikte çıkış yapmıştı ve bununla birlikte tüm oyun içi yeniliklerin aktif olması için kullanıcıların yeni gelen güncellemenin tamamen dağıtılmasını beklemesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir