Kategoriler
Oyun

Oyun Tutkunları İçin Pek Çok Ünlü Oyun İndirime Girdi!

Voidu tarafından yapılan yeni bir kampanya kapsamında pek çok ünlü oyununun indirime girdiği bilgisine ulaşıldı.

Oyun dünyasında bildiğiniz gibi oyunların fiyatları genel olarak son derece pahalı. Ancak zaman zaman çok büyük indirimler söz konusu olabiliyor. İşte Voidu, buna örnek teşkil  edebilecek yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Öğrenilene göre Voidu’da pek çok oyun indirime girdi.

MAFİA 3 49 TL!

Ortaya çıkan bilgilere göre pek çok AAA sınıfı oyun şuan da Voidu’da büyük bir indirimle satılıyor. Mesela AAA sınıfı en önemli yapımlardan biri olan Mafia 3’te çok ciddi bir indirimin olması dikkat çekiyor. Öğrenilene göre Mafia 3’ün fiyatı 100 TL iken şuan da 49 TL’ye indi. Üstelik Mafia 3 oyununun henüz daha yeni bir oyun olduğu da düşünülürse bu indirimin çok büyük bir indirim olduğu aşikar.

PEK ÇOK BÜYÜK OYUNDA İNDİRİM

Sadece Mafia 3‘te değil, pek çok büyük oyunda ciddi indirimler söz konusu. Mesela FM 2017 oyunu 100 TL’den 30 TL’ye indirildi. Tekken 7 oyunu ise 149 TL’den 129 TL’ye indirildi. Tekken 7 bildiğiniz üzere PC platformuna gelen ilk Tekken serisi oyun olma özelliğine sahip. Haliyle bu güzel indirimi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu oyunların dışında daha pek çok popüler oyunda daha indirimin bulunduğunu ifade edelim. Zaman zaman bu tip indirimlerin haberini sitemizde yayınlıyoruz bizi takip etmenizde yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir