Kategoriler
Oyun

Little Nightmares Oyun İncelemesi

Geçmişten günümüze birçok yenilikler ve içerikler üretilerek ortaya konulan oyunlar mükemmel efektler ve ekran görüntüleriyle ilgi ve beğenilerimi üzerinde toplamaktadır. Yeni çıkmış ve kısa sürede büyük ilgiyi üzerinde toplayan little nightmares 28 Nisan 2017 tarihinde oyunculara sunulmuştur.

Oyun sitesi dinamik ve oyun atmosferine yönelik havalı bir şekilde tasarlamışlar. Oyunu satın almadan önce site üzerinden oyun ilgili birçok bilgiyi elde etmek mümkün gerek oyun hakkındaki bilgiler gerekse karakter hakkındaki bilgiler gibi çok geniş içeriğe yer verilen oyun sitesinde gerçekten bütün beklentileri karşılamaktadır. Hatta ve hatta oyun içindeki haritalara ulaşmak bile sitede mümkün oluyor.

Oyun İçeriği

Oyun iki boyutlu bir puzzle oyunu niteliğinde ve karakter 9 yaşında açlıkla mücadele eden six adında bir kız çocuğu. Karakter mau adı verilen bir bölgede mahsur kalmış durumda. Mau da güçlü ve devasa yaratıklara hizmet veren bir gezegendir. Six bu gezegenden çıkmaya çalışmakta ve bu evrelerde de kendisinin gücünü keşfetmeye çalışmaktadır. Oyun atmosferi ve görüntüleri mükemmel denecek bir düzeyde. Kamera açıları oldukça güzel ve oyunun hikayesiyle bütünlüğü oldukça sürükleyici. İlerideki aşamalarda ne olacağını merak etmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Oyun steam üzerinden satılmakta ve fiyatına kesinlikle deyecek kalitede.

Oyun atmosferi ve görüntüleri mükemmel, Optimizasyon konusunda çok iyi ve sürekli bişey anlatmaya çalıştığı için onları anlamakla mücadele vermekte ve sürükleyiciliği kapılmaktasınız.

Oynanış Biçimi

Oyunu oynamak klavyeyle biraz güç olsa da bu tarz oyunları oynamayı sevenler için o kadar zor olmayacaktır. Controller ile oynamak gerçekten kolay ve sürükleyici.

Oyun süresinin kısalığından dolayı oyuncuların tepkisini çeken little nightmare, tek eksi yönünün oyun süresi olmasıyla dikkatleri çekiyor. Oyuncular böyle sürükleyiciliğe sahip olan bir oyunun süresinin de haklı olarak biraz uzun tutulması gerektiğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir