Kategoriler
Oyun

Just Cause 3 Ücretsiz Olarak Yayınlandı. Acele Edin!

Steam, belli aralıklarla kampanyalar yapmaya devam ediyor. Dijital oyun devi yaptığı kampanyalarla beraber birçok oyunu da çok düşük ücretlere karşın oyunculara sunabiliyor. Yaz indirimleri, yılbaşı indirimleri, hafta sonu indirimleri gibi birçok kampanyayla gündeme gelen Steam, zaman zaman ücretsiz oyun haberleri de sunmakta. Dijital oyun devinin son olarak ücretsiz olarak sunduğu yapımsa Just Cause 3 oldu.

Aslında çok eski bir oyun olmayan Just Cause 3, aynı zaman GTA serisi gibi açık dünya temalı oyunlardan birisi. Bir hayli beğeni toplayan ve açık dünya temasıyla çok uzun bir oynanış sunan yapımın ücretsiz olduğu açıklamasıyla oyuncuları bir hayli sevindirdi. Fakat ücretsiz Just Cause 3 serisi içinde bazı sınır noktaları var.

Just Cause 3 Oynamak İstiyorsanız Acele Edin

Tüm özellikleriyle beraber ücretsiz olarak sunulan oyun için oyuncular en güncel paketleri alabilecek. Son güncellemelerle beraber en yeni sürümü sunulacak olan yapımın, tüm özellikleri açık olsa da süresi sınırlı olacak. Steam üzerinden oyunu kütüphanelerine ekleyen kullanıcılar oyunu 28 Temmuz tarihine kadar oynayabilecek. Süreyi geçtiğiniz anda oyunun ücretsiz olarak erişimi de kapatılmış olacak. Ekstra bir süre ya da beta sürüme devam etme gibi bir durumda söz konusu değil. Eğer oyunda yakaladığınız ilerlemeyi kaybetmemek ve oyuna devam etmek isterseniz de Just Cause 3 için ücret ödemeniz gerekecek.

Just Cause 3

Şimdilik deneme sistemi olarak sunulmuş olan yapımın böylelikle tüm özellikleriyle beraber denenmesi sağlanmış olacak. Bunun dışında ekstra olarak fiyat konusunda bir indirim kampanyası yapıldığını da belirtelim. Tüm paketler ve geliştirmeler içinde indirim kampanyaları Steam üzerinden devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir