Kategoriler
Oyun

GTA 6 Hakkında Son Dedikodular!

Oyun severlerin en çok sevdiği oyunların başında gelen Grand Theft Auto serisinin merakla beklenen yeni oyunu olacak olan GTA 6 hakkında yeni dedikodular ortaya çıktı!

Oyun severlerin severek oynadığı oyunların başında gelen GTA serisinin son oyunu olan GTA 5, 2013 yılında satışa sunulmuştu. Satışa çıktıktan sonra pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle oynanılan oyun olan GTA 5 çıkışının ardından özellikle online modu olan GTA Online‘ı sürekli olarak güncellenmiş ve GTA 5 sürekli olarak oynanmaya devam etmişti.

GTA 5’in üzerinden uzun yıllar geçmesiyle birlikte oyun severler yeni GTA oyunu olacak olan GTA 6’yı beklemeye başlamıştı. Şu sıralar Red Dead Redemption 2 oyunuyla haşır neşir olan Rockstar’ın bir sonraki oyunu GTA 6 olacak.

GTA 6 Farklı Bir Şehirde Geçebilir!

GTA’nın yeni oyunu olacak olan GTA 6’nın her ne kadar Amerika’da geçeceği söylense de Rockstar bizi şaşırtıp oyunu Amerika dışına da taşıyabilir. Bu anlamda GTA 6’da Tokyo sokaklarında dolanıyor olabiliriz.

Karakter Satısı Artacak!

GTA 6 ile ilgili gelen bir diğer dedikodu ise GTA 5 oyununda 3 olan karakter sayısının GTA 6’da artıp 4 ya da fazlası olabileceği yönünde. Bu karakterlerden birisinin kadın karakter olacağına ise kesin gözüyle bakılıyor.

GTA 6 2019 Yılında Çıkacak!

GTA’nın yeni oyunu olacak olan Grand Theft Auto 6‘nın çıkışının 2019 yılı sonu ya da 2020 yılı başı olması bekleniyor. Rockstar’dan edinilen bilgilere göre şimdilik RD 2 oyunuyla ilgilendiklerini ve GTA 6 için büyük şeyler planladıkları için çıkışının uzun süreceği aktarıldı.

Son olarak GTA 6 ilk olarak oyun konsollarına gelecek. Sonraki aşamada PC sürümümün de çıkması beklenen GTA 6’nın 2018 yılının ortasında duyurulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir