Kategoriler
Oyun

Call of Duty WWII Müthiş Tanıtım Videosu

Oyun dünyasında en ünlü sayılabilecek ilk 5 seri içerisinde kesinlikle adı bulunan yapımlardan biri olan Call of Duty, uzun bir aranın ardından özüne dönüş yapıyor. Tekrar 2.Dünya Savaşı temalı oyunlarına Call of Duty WWII serisiyle geri dönecek olan marka sonunda beklenen haberleri de verdi. Oyunun fragmanı yayınlandı.

FPS oyun kategorisinde en çok ilgi çeken oyun serilerinden biri olan Call of Duty oyuncu kitlesini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Özellikle uzay temalı son oyunuyla beraber tarihinde en çok eleştiri aldığı yapımını piyasaya sürmüş olan marka aldığı eleştirilerle YouTube en beğenilmeyenler listesine bile girmişti.

Görmeye alışık olmadığımız bir hale gelen seri sonunda geri dönüş sinyallerini verdi. Yapımın ilk oyunlarından bu yana en sevilen hikayelerinden biri olan 2.Dünya Savaşı teması yeni oyunla beraber geri döndürülüyor. Call of Duty WWII adı ile çıkacak olan oyunun merakla beklenen geri sayımı da tamamlandı ve Call of Duty WWII serisi için yeni bir video yayını yapıldı.

Call of Duty WWII Fragmanı Nasıl Karşılandı?

Oyunun tamamen ana yapısını ortaya koyan 2 dk süreye sahip olan tanıtım videosu tabiri caizse oyun dünyasını salladı. Yayınlandığı andan itibaren ilgi ile karşılanan tanıtım videosu neredeyse 500 bin izlemeye ulaştı. Sadece birkaç saat içerisinde 500 bin izleme alan video oyun hakkındaki detayları da ortaya koymuş oldu. 2.Dünya Savaşı’nın tarihe damga vurmuş olan olaylarını konu alacak olan oyunun fragmanın hem oyun dinamiklerinin hem de oyun içi grafiklerinin çok başarılı olacağı gözüküyor.

Şimdiden serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başaran videoyla beraber gelen görsellerde oyunun ne kadar başarılı olacağını net bir şekilde ortaya koyuyor. Tam anlamıyla ne kadar başarı elde edecek bilinmez ama ilk tepkilere bakacak olursak Call of Duty serisinin yapabileceği en iyi işi yaparak 2.Dünya Savaşı temasına geri dönüş yapması oyunun oyuncu kitlesi tarafından şimdiden takdir toplamayı başarmış durumda. Tüm bu detaylarla beraber oyunun 3 Kasım tarihinde geleceğini de ekleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.