Kategoriler
Oyun

God of War 4 Çıkış Tarihi Hakkında Bilgiler Var!

God of War 4 oyununun çıkış tarihi ile ilgili olarak yeni bazı bilgilere ulaşıldı. İnternet ortamında oyunun çıkış tarihine ilişkin önemli bir sızıntı var.

God of War serisi kuşkusuz oyuncular için çok özel bir seri. Büyük bir kemik kitleye sahip olan God of War, her oyunu ile kullanıcıları büyülerken, son zamanlarda seri ile ilgili yaşanan gelişmeler oyuncuları bir hayli heyecanlandırıyordu. Özellikle de God of War 4 oyunu ile ilgili olarak Twitter üzerinde yetkilisinden yapılan bir paylaşım insanları oldukça heyecanlandırmıştı. Judge tarafından yapılan paylaşımda oyunun 2017 yılı içerisinde satışa sunulacağı ifade edilmişti. Ancak ay ve gün olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyordu.

GOD OF WAR 14 EYLÜL AYINDA ÇIKIYOR!

Elimize ulaşan bilgilere göre God of War 4 oyunu bu Eylül ayında piyasaya sürülecek! Hatta oyunun satışa çıkacağı gün bile belli. Oyun 14 Eylül 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Ancak tabii bir aksilik olduğu taktirde oyunun çıkış tarihini biraz erteleyebilirler. Yine de herhangi bir aksilik yaşancağını düşünmüyoruz. Artık geriye 14 Eylül tarihini beklemek kalıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir