Kategoriler
Oyun

Dünyanın en ince bilgisayarı duyuruldu!

Özellikle inceliğiyle beğeni kazanan HP Spectre 13 gerçekleştirdiği basın lansmanında duyurdu. Premium kullanıcılara hitap edecek olan yeni Spectre serisi tasarım konusunda harika bir iş çıkarmış.

Dünyanın en ince bilgisayarı

Geçtiğimiz yıl içerisinde piyasaya çıkmış olan HP Spectre 13 modelinin devamı niteliğinde olan yeni model, çıkmasıyla birlikte dünyanın en ince bilgisayarı olma unvanını almıştı. Tekrardan yenilenen ve tasarım konusunda iyileştirmeler yapılan Spectre 13, tekrardan tasarlanarak kullanıcısıyla buluşmayı hedefliyor.

Gecen sene en ince Spectre 360 serisi olan Yeni bilgisayara kalem özelliği de getirilmiş durumda ayrıca dokunmatik özelliği oldukça hassas ve stabil çalışıyor. Spectre 360 tek kalemli model olarak çıkarken kalemsiz modeli olan Spectre serisinin renk, tasarım ve pil ömrü gibi detaylar bulunmakta. Pil ömrünün 12 saate kadar gideceği söylenen HP Spectre 13 modeli performans olarakta oldukça üstün olduğunu söylemek mümkün.

Premium segmentte pazar payının büyük bir miktarını elinde tutmayı başaran HP, premium pazarda ciddi yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’de ki kullanıcılar tarafından da oldukça rağbet gören yeni seri 1 kasım itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Performans, Pil, tasarım ve fiyat konusunda başarıyı yakalayan yeni modelin fiyatı ise henüz açıklanmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir