Kategoriler
Oyun

CoD WW2 Nazi Zombi video tanıtımı yayınlandı!

CoD WW2 Nazi Zombi için hazırlanan ilk resmi fragmanı yayınlandı. Sledgehammer Games, en çok önemsediği Zombi modu dikkatleri üzerine çekiyor. CoD WW2 Nazi Zombi modu ile oldukça iddialı geliyor!

Call of Duty World War 2 oyunu ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Call of Duty serisinde artık vazgeçilmez bir hal alan Nazi zombileri, yeni çıkardığı oyunda da oyun sevenlerle buluşacak. Korkunun aksiyona dönüştüğü bu noktada siz, kanla beslenen zombilere karşı kendinizi hazır hissediyor musunuz?

CoD WW2 Nazi Zombi fragman yayınlandı!

WW2 son zamanlarda oldukça yoğun bir şekilde Nazi zombileri ile mücadele edebilmeniz için çalışıyor. Son gelişmeler devam ederken Call of Duty yapımcıları, CoD WW2 Nazi Zombi framanı resmi olarak duyurdu. Call of Duty geliştiricileri uzun zamandır oyuncuların canını sıkacak şekilde temalı oyunlar yaparak amacını aşmıştı. Şimdi, ikinci dünya savaşına yoğunlaşarak eski günlere dönmeyi hedefliyorlar.

CoD WW2 Nazi Zombi

Eski günlerine tekrar dönen Call of Duty, oyuncu kitlesini tekrar toplayarak eskiden olduğu gibi liderlik koltuğuna oturması bekleniyor. Çok koldan işe kalkışan şirket, Gerek etkileyici hikayesi gerekse grafikleriyle oyuncularını fragmanda bile ekranlara kitlemeyi başarmış durumda.

ComicCon fuarında resmi olarak tanıtılmasıyla birlikte WW2 zombi modunu izleyenler resmen oyuna kilitlenmişti. Sledgehammer Games, şimdi ise hazırladığı bu tanıtım videosunu tüm oyun sevenlerin izlemine sundu.

Katheryn Winnick zombi modunda

Daha önce yayınladığımız haberde David Tennant ve Eloodie Yung zombi modunda yer alacağını belirtmiştik şimdide sürpriz bir gelişmeyle yayınlanan resmi fragmanda görünen Katheryn Winnick‘de zombi modunda yer alacağına dair görüntü ortaya çıktı. Vikings dizisiyle tanınan ve izleyicilerin sevgisini kazanan Winnick karakterinin bu oyunda yer alması etkileyici bir atılım olmuş.

CoD WW2 Nazi Zombi

Bu tarz oyunların genel itibariyle çok tutulmasının farkına varan Sledgehammer Games, elinden gelen en iyisini yapmaya çalışarak oyunun sonu geldiğinde bile eğlenceli dakikalar geçirecekleri CoD WW2′nin resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Heyecan dolu bir oyunun bizleri beklediğini belirtmek isterim. Etkili bir giriş yaparak genel olarak Nazilerin konusunu işleyerek hikayenin nasıl ilerleyeceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir