Kategoriler
Nasıl yapılır

Swarm hesabı nasıl silinir ?

Swarm hesabı nasıl silinir ? Swarm, günümüzün yer bildiriminde en çok kullanılan uygulamalarından biri. Swarm’da bulunan hesabını silmek isteyen kullanıcılar için bir rehber hazırladık. Detaylı olarak sizlere aktarmaya çalışacağız.

Swarm‘da akıllı telefon üzerinden hesabını oluşturan kullanıcılar, uygulama üzerinden hesabını silemiyorlar. Hal böyle olunca bilgisayar üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek gerekiyor. Çünkü geliştirici mobil uygulamaya böyle bir seçeneği eklememiş.

swarm-hesabini-silmek

Swarm hesap silme nasıl yapılır?

Öncelikli olarak bilgisayar üzerinden yapmanız gereken işlemler;

  • Tarayıcınız üzerinden Foursquare sitesine giriş yapınız ve hesabınızı açınız
  • Daha sonra ilgili siteden hesap silme menusune geliniz.
  • Burada Swarm hesabınız ile giriş yapınız.
  • Hesabınızla giriş yaptıktan sonra size hesabınızı neden silmek istediğinizi soracak.
  • Sayfada bulunan “Delete Account” butonunu kullanarak hesabınızı pasif hale getirebilirsiniz.

Dikkat! Eğer uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde Facebook ile hesap oluşturduysanız, hesap silme işlemi sırasında şifre belirlemeniz gerekebilir. Eğer böyle bir uyarı alırsanız, Foursquare hesabınıza girdiğinizde kendinize bir şifre oluşturunuz.

Swarm’da hesabımı dondurabilir miyim ?

Uygulama’da hesabınızı dondurma gibi bir seçenek yoktur. Aslında birçok sosyal medya platformlarında hesap dondurma işlemi yapılabilmektedir. Ancak geliştiriciler böyle bir seçenek sunmamışlar. Bu sebeple hesabınızı silmekten başka çareniz kalmıyor diyebiliriz. Dilerseniz uygulamayı kaldırabilirsiniz. Bu durumda da arkadaşlarınız sizin hesabınızı görmeye devam eder.

Hesabınızı silerken dikkat etmeniz gerekenler

Hesap silme işlemini yapabilmeniz için bilgisayar üzerinden oturum açmanız gerekmektedir. Facebook ile hesap oluşturanlar şifre almalıdırlar. Şifre almayanlar Delete sayfasını göremeyebilirler. Belirtmek gerekir ki, hesabınızı sildiğiniz zaman bütün bilgileriniz “Kalıcı” olarak silinecektir. Bu işlemin asla geri dönüşü yoktur. Eğer hesabınızı silmekten emin değilseniz işlemi gerçekleştirmeyin.

Bir önceki yazımızda sizlere YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır ? anlatmıştık. İlgili bağlantıdan yazıya ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında merak ettiğiniz bir konu var ise cevap yazarak ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

“Swarm hesabı nasıl silinir ?” için 2 yanıt

Swarm hesabı nasıl silinir merak edenler için iyi bir rehber olmuş. Emeğinize teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir