Kategoriler
Nasıl yapılır

Apple Store’dan randevu almak

Apple Store’dan randevu almak göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Bunun için birazda şansa ihtiyacınız olduğu aşikar. Size ileteceğimiz ipuçlarıyla kesin olmamak kaydıyla randevu alabilirsiniz.

Bu işlemler için Apple Store’u tercih etmelisiniz. Peki, Apple Store randevu nasıl alınır? Sizin için bu soruya cevap bulduk.

Apple Store Neden Tercih Ediliyor?

Teknik servis açısından hizmeti Apple şirketinden direkt aldığınız için bu bakımdan nasıl bir kaliteye sahip olduklarını anlayabilirsiniz. İnsanların sıkça şikayet ettikleri süre bakımından da Apple Store beklenenin aksine sizi günlerce bekletme durumuna sokmuyor.

Mac dışındaki ürünlerinizi değiştirerek size yenisini iade ediyor. Süreden bahsetmek gerekirse yaklaşık 30 dakika içerisinde servis imkanı sağlıyorlar. Sizi şaşırtacak diğer bir hizmeti ise kendi hatanızdan dolayı arızalanan cihazlarına destek veriyorken diğer teknik servisler ile karşılaştırınca daha az ücret talep ediyor. Bunun sonucunda ise arızalı cihazınızın yerine yenisi kapmış oluyorsunuz.

Randevu Nasıl Alınır?

Normal yollardan Apple’dan randevu almak imkansız gibi bir şeydir. Apple Store’dan randevu alabilmeniz için araştırıp birkaç yöntem bulduk ve bunları düzenledik. Vereceğimiz yöntemleri deneyebilirsiniz.

1) Gece Saatlerinde Randevu Almayı Deneyin

Araştırıp bulduğumuz ipuçlarına göre gece 12 sularında randevu almayı deneyin. Çoğu kişiler bu yöntemi uygulayarak sonuç aldığını dile getirmiş. Apple’ın resmi sitesine ulaşarak randevu alabilirsiniz.

2) Daha Fazla Bilgisayarda Denemek

Araştırmalarımıza göre tek bilgisayardan değil de birden fazla bilgisayardan talep etmek şansınızı artırıyor. Farklı cihazlardan ve farklı yerlerden aynı zamanda yaptığınız randevu taleplerinin kabul edilme yüzdesi daha fazla.

3) Randevu Satanlar

Çeşitli forumlarda ve sitelerde randevu satan insanları bulabilirsiniz. Apple Store’dan randevu almak için işini para kazanmaya yönelik kullanan insanlar, ihtiyacı olmadığı randevularını size satmak için ortalarda dolanıyor. Benim işim acil, bekleyemem diyorsanız bu kişilere ulaşabilirsiniz.

[affiliate_news id=”8305″]

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir