Kategoriler
Sosyal

Sıra dışı filmlerin yönetmeni Oren Peli, Spot adlı uygulamasını piyasaya sürüyor

Bütün Dünya’da ses getiren Paranormal Activity seri filmlerinin yönetmenliğini yapan Oren Peli, bu sefer karşımıza geliştirdiği bir sosyal olaylar uygulaması ile geliyor.

Spot adlı bu uygulama, etkinlikler oluşturulabiliyor ve yakınız’da ki etkinliklerden haberdar olup, katılma imkanı sağlıyor. Ayrıca etkinlik oluşturma ve çevrenizdeki etkinliklerden haberdar olma ücretsiz şekilde kullanıcıya sunuluyor. Spot uygulaması, şimdilik iOS ve Android için geliştirilmiş durumda.

Ünlü Yönetmen Tarafından Geliştirilen Bir Uygulama

Oren Peli’nin geliştirdiği bu uygulamanın detaylarını incelersek, uygulamada etrafınızdaki etkinlikleri ve detaylarını öğrenebileceğiniz bir harita mevcut. Her ne kadar bir yönetmen için uygulama geliştirmek, çok farklı bi sektör gibi gözükse de, Peli’nin geçmişinde çeşitli oyun ve animasyon çalışmaları olduğu için uygulama geliştirme konusunda da bilgi sahibi olduğu için pek yadırganacak bir durum gibi gözükmüyor.

Etkinliklere Renk Katacak Yeni Bir Uygulama

Spot uygulamasının detaylarına devam edersek, uygulamada dört ana bölüm bulunuyor. Bunlar; toplum, hobi, spor ve yalnızlar kategorileri. Uygulama konusunda hakim görüş, yapılan etkinliklere hareket kazandıracağı ve sıradanlıktan uzaklaştıracağı şeklinde. Uygulama geliştiricileri ayrıca kullanıcısı sayısı arttıkça kitlelerin sıradan etkinlikler yerine farklı etkinlikler oluşturarak, programa renk katacakları görüşündeler.

bayşanslı giriş

Bir de Spot uygulaması, kullanıcıya etkinlikler arasında tarih, cinsiyet ve yaş grubuna göre arama yapma imkanı da tanıyor. Bu özellik sayesinde oluşturacağınız etkinliği isterseniz herkese açık, isterseniz de belirli kriterlerde oluşturabiliyorsunuz. Bu kriterlere göre belirli yaş gruplarına hitap edebilir veya özel bir hobi grubu için çeşitli etkinler düzenlenebilir.

Uygulama şu anda en çok kullanılan iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletler için kullanılır durumda. Uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcılar, Google Play’den veya Appstore ücretsiz olarak indirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir