Kategoriler
Mobil

ZTE Nubia NX595J Çerçevesiz Ekranlarla Geliyor

Son yılların akıllı telefonlarında moda çerçevesiz ekranlar. Telefonların kalın ve kaba görünümlü çerçevelerinden çok artık, çerçevesi bulunmayan ince telefonlar tercih edilmeye başlandı. Hal böyle olunca hem daha şık hem de daha kullanışlı olan çerçevesiz akıllı telefonlara doğru bir yönelme olduğunu gördük. İlk olarak Xiaomi, hemen sonrasında LG, Samsung, iPhone X ile Apple derken artık birçok marka yeni seri akıllı telefonlarında çerçevesiz ya da çok ince çerçeveli modellere yer verir oldu. Bu markalardan birisi de Çinli üretici ZTE. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre ZTE Nubia NX595J adı verilen yeni bir telefon geliyor ve bu modelde çerçevesiz akıllı telefon modellerine katılacak. Telefonların sadece tasarımlarının değil sistem özelliklerinin de epey bir konuşulacağı da verilen bir diğer bilgi.

ZTE Nubia NX595J Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Burada asıl merak edilen kısım telefonların özellikleri ve bu özelliklere göre sunulacak olan fiyat. ZTE genelde uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle tanınıyor. Bu nedenle ZTE Nubia NX595J akıllı telefonlarının çerçevesiz ve uygun fiyatlı bir seri olması, bir anda telefonların gündem olmasını sağlayacaktır.

Şimdilik yeni modelin sistem özelliklerinin oldukça yüksek olacağı düşüncesi var. Snapdragon 835 serisi işlemciler, çift arka kamera, 18:9 ekran oranı, ekranda parmak izi sensörleri gibi ekstra özelliklerin kullanılması bekleniyor. ZTE Nubia NX595J tüm bu özelliklere rağmen beklendiği gibi düşük fiyat aralığı sunmayı da başaracak olursa, işte o zaman ZTE çerçevesiz seriler arasında en çok tercih edilen model olmayı başaracak gibi duruyor. Markanın yeni modelin ne zaman açıklayacağını merakla takip ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir