Kategoriler
Mobil

iPhone 8 tanıtım filmi yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından tanıtılan yeni iphone 8 modellerine ait reklam filmi bugün itibariyle izlenime sunuldu.

Büyük bir beğeniyle karşılanan iphone 8 ve iphone 8 Plus modellerinin özelliklerini ortaya çıkaran tanıtım filmi ile ilgi çekici bir bir giriş sergilemiş. Apple park’ta düzenlemiş olduğu etkinlikte ilk defa görüntülen iphone8 ile iphone 8 plus özellikleri bu tanıtım videosuyla al beni kazandırıyor. Videoda en dikkat çekici olan görüntü ise cihazın en önemli özelliklerine yer verilmiş olması.

iPhone 8’in dikkat çekici özellikleri!

İzlenime sunalan tanıtım filminde en dikkat çeken önemli nokta ise cihazın belirli noktalarından su alması durumunda garanti kapsamında kalacağını özellikler vurgulamışlar. Bu verilen önemli bilginin dışında ise etkinlikte gösterime sunulan cihazın özelliklerini bu video ile yeniden canlandırmışlar. Ancak videoda garanti kapsamı dışında cihazın kamerasının neler yapabileceğine dair üzerinde durulduğu gösterilmektedir.

Kamera konusunda oldukça iddialı bir tutumla yaklaşan Apple, her iki modelde Portrait Lightning adıyla öne çıkan özellik sayesinde cihazın her iki kamerasında neler yapabileceğinizin ve etkili fotoğraflar sergileyebileceğiniz konusunda ayna görevi görmüş gibi.

Oldukça şık tasarıma sahip olmakla birlikte yenilenen özellikleri ile birlikte karşımıza yepyeni İphone 8 ve iphone 8 plus özelliklerini tanıtan videoyla sizleri baş başa bırakalım . İyi seyirler.

http://youtu.be/k0DN-BZrM4o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir