Kategoriler
Mobil

ZTE çift ekranlı telefon çıkarmaya hazırlanıyor

ZTE yeni bir cihaz çıkarmaya hazırlanıyor. Piyasalarda henüz hiç rastlamadığımız bir ilke imza atmaya hazırlanan ZTE firması çift ekranlı cihaz çıkarmaya hazırlandığı açıklandı.

Akıllı telefon piyasasında ise herkesin bildiği üzere tek ekranlı cihazlar kullanılıyor. Şimdiye kadar bir çok üreticinin çıkarmış olduğu bir çok kapaklı, Çift ekranlı model olduğunu biliyoruz ancak hepsi mazide kaldı. Şimdilerde ise ZTE bu cihaz ile çift ekran deneyimiyle şansını demek istiyor.

ZTE’nin Axon Multy teknik özellikleri

ZTE Axon Multy adındaki akıllı telefon yan yana 2 adet Full HD ekrana ile piyasalara çıkacağını açıkladı. Başka bir gelişme ise daha önce Samsung Galaxy J7 Plus resmi olarak çıkaracağını açıklamış fakat bir türlü piyasalara cihazı çıkaramamıştı.

ZTE’nın çıkarmaya hazırlandığı cihazın özellikleri ise cihaz ilk açıldığında ise 6.8 inçlik bir ekran ortaya çıktığı belirtiliyor. Snapdragon 820 yonga seti, 4GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 20 Mega Piksel çözünürlüğünde arka kamera,bataryası ise 3120mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği açıklandı. Çıkacak olan cihazın fiyatı ise 650 dolar fiyat etiketi ile geleceği açıklandı . Bizi takip etmeye devam edin

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir