Kategoriler
Mobil

Zte Blade Spark ABD İçin Satışta

Zte Blade Spark türkiyede peki bilinen bir marka olmasa’da batı ülkelerinde oldukça tanıdık bir telefon markası.

Oldukça makul fiyatla Amerika’da satışa sunulan ZTE Blade Spark, AT&T Prepaid programı kapsamında yer almakla birlikte parmak izi okuyucusuna sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Daha geniş kapsamlı güvenlik ağına sahip olmasından dolayı tercih edilen akıllı telefonda 720p HD çözünürlüğe sahip olan 5,5 inç ekran bulunmaktadır.

Zte Blade Spark Özellikleri

Geniş ekran olması video izlemenin çok daha keyifli hale gelmesini de beraberinde getirmektedir. Dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 425 işlemciye sahip olan akıllı telefonda 16 GB RAM kapasitesi vardır.

2 GB dahili depolama alanı sunan ZTE Blade Spark, kamera özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Ön tarafında 5 megapiksel çözünürlüklü kameranın yanı sıra 13 megapiksel kapasiteli arka kamerası vardır. Orta seviye için yeterli düzeyde olan akıllı telefonunun pil özellikleri de tamamlayıcı olmaktadır.

Enerjisini 3120 mAh kapasiteli pilden tedarik eden akıllı telefon, Android işletim sistemine sahip olan telefon son sürümü olan Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle sunulmaktadır. Kısa zaman içinde önemli satış rakamlarına sahip olmayı amaçlamaktadır.

Özelliklerinin yanı sıra tasarım açısından da yeterli bir seviye vaat ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Makul fiyatın yanı sıra son derece hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasının sağlanması da özelliklerin tam bir uyum içinde çalıştığını göstermektedir.

Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanımında sağlanması mümkündür. Ortalama bir akıllı telefondan çok daha fazlası olan ZTE Blade Spark, fiyat karşılaştırılmasıyla eşleştirilen rakip modellere göre çok daha fazla özellik sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir