Kategoriler
Mobil

ZenFone 4 Pro Ne Kadar Fiyatla Satılıyor?

Akıllı telefon dünyasına amiral gemisi modellerinden katılmak isteyen Asus’un, yeni seri akıllı telefonları için bilgiler gelmeye devam ediyor. Markanın amiral gemisi modeli olarak karşımıza çıkacak olan ZenFone 4 Pro akıllı telefonlarının özellikleri bir yana dursun, telefonların fiyatları konusunda da bilgiler geliyor. Telefonların tanıtımlarından önce ortaya atılan bu bilgiler haliyle markanın doğrudan verdiği fiyat bilgisi değil. Bunun için rakamlara ve yeni seri akıllı telefonların detaylarına geçmeden önce, markanın açıklamalarından sonra fiyatların değişebileceğini de hatırlatalım. Hemen ortaya çıkan yeni bilgilere geçiş yapalım.

ZenFone 4 Pro Fiyatları ve Beklenen Modeller

ZenFone 4 Pro modeli tek bir seçenekle beraber gelmeyecek. Şimdiye kadar elde ettiğimiz bilgilere bakacak olursak ZenFone 4 modelleri iki farklı seri olarak gelecek. İlk seride 4 GB RAM bellek kullanılacakken, biraz daha yüksek bir model olan ZenFone 4 Pro serisinde ise 6 GB RAM bellek kullanımı yapılacak. Haliyle iki modelde üst segment akıllı telefonlar olarak değerlendirilmiş olsa da 6 GB RAM bellek miktarına sahip olan seri çok daha güçlü olan seri olacak. Bunun dışında akıllı telefonların işlemci modellerinin değişmeyeceği belirtiliyor. Ekran kısmında boyut olarak da bir değişim beklenmiyor. Fakat çözünürlük konusunda iki modelin farkları olabilir.

ZenFone 4 Pro

Ayrıca 4 GB olan modelin ZenFone 4 adıyla anılacağını da aktaralım. ZenFone 4 Pro modeli 6 GB Ram bellekle beraber 650 dolar fiyat etiketine sahip olurken, ZenFone 4 modeli ise 4 GB RAM bellek miktarıyla beraber 400 dolarla satışa çıkacak. Bu rakamların Asus tarafından değiştirilip değiştirilmeyeceğini de göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir