Kategoriler
Mobil

Nokia 8’in Benchmark testleri ortaya çıktı

Kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenilen Nokia 8 modeline ait performans testleri ortaya çıktı. Bununla birlikte telefonun neredeyse tüm teknik özellikleri ortaya çıkmış oldu

Çıkmasına az bir süre kala cihaza ait yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce ki haberimizde cihazın kamera özelliklerinden bahsetmişken şimdi ise Nokia 8‘in performans testleri ortaya çıktı. 13 MP ön kameraya ait olacak cihazın teknik özellikleri’de kesinleşmiş durumda.

Nokia 8’in teknik özellikleri!

Nokia 8’in teknik özelliklerin daha önce ki yayımlamış olduğumuz haberlere göre farklılık göstermese’de şimdi gelen bilgilerle birlikte cihazın özelliklerinin kesinleşmiş olduğunu söyleyebiliriz. Edinilen bilgiye göre Nokia 8‘in teknik özellikleri şu şekilde olacak.

Görselde’de göründüğü gibi Nokia 8’in Benchmark testleri daha önce ki haberimizde belirtiğimiz gibi aynı şekilde karşımıza çıkmakta. Nokia 8‘in Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, QHD ekrana sahip olacak ve 4 GB bellek alanına sahip olacak. Ekran görüntülerine bu ekranda yer verilmese’de 5.25 inç’lik ekrana sahip olacağı tahmin edilmektedir.

Yayımlanan sonuçlarda cihazın TA-1012 adlı bir modele ait olduğu görünmekte. Daha öncede AnTuTu sonuçlarında da TA-1004, TA-1012 ve TA-1052 kod adları ile karşılaşmıştık.

 

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir