Kategoriler
Mobil

Xiaomi Mi Max 2 satışa sunuldu

Xiaomi Mi Max 2 uzun zamandır takipçileri tarafından beklenen bir cihaz olmasıyla birlikte henüz ülkemizde tam olarak satışa sunulmadı ancak bunu yapan online alışveriş sitesi N11 üzerinden almanız mümkün.

Çıkarmış olduğu cihazlarla yüksek fiyat ile dikkat çeken henüz ülkemizde resmi olarak satışa sunulmayan Xaomi şuan için mağazalarda yerini almadı ve resmi olarak ta bir açıklama yapmadı ama artık bu yeni çıkan telefonu Online olarak satın almak mümkün.

Her ne kadar telefon markası fazla olmasına rağmen yeni çıkmasıyla birlikte geniş yankı uyandıran Xaomi firması telefon pazarında önemli bir kitleyi yakalamayı başardı. Adeta yılların firmalarıyla yarış haline şirket üst Segment cihazlarda oldukça başarılı sonuçlar elde ediyor.

Xiaomi Mi Max 2 özellikleri

Xiaomi Mi Max 2 6.44 inç ve 1080p Full HD çözünürlüğünde ekranıyla dikkat çekiyor iki model olarak raflarda yerini alacak olan cihazın, 12 MegaPiksel arka 5 MegaPiksel ön kamera ile geliyor.  Ayrıca 64GB ve 128GB olmak üzere depolama alanına sahipken cihaz çok güçlü özellikler barındırıyor.

Ortalamanın çok üstünde bir batarya ile gelecek olan cihazın 5300 mAh batarya tercih edilirken Snapdragon 625 işlemci barındırıyor. 4GB RAM ile üstün performans sağlayacak olan cihazı Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ve parmak izi okuyucusu ile karşımıza çıkıyor.

Yeni çıkan Xiaomi Mi Max 2 fiyatı ise 1.650 tl‘den satışa sunulacak olan bu cihaz biraz daha orta seğmente hitap edilecek şekilde fiyatlandırılmış olamasına rağmen işlemci ve diğer özelliklerine bakarak gerçekten mükemmel bir telefon çıkardıklarını görüyoruz bu cihazı sadece Online olarak satışa sunulan siteler tarafından alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir