Kategoriler
Mobil

Xiaomi Mi 5 Eylül Ayında Geliyor

Beklenen orta sınıf cihaz olan Xiaomi Mi 5x artık tüm cihazlara kafa tutmak için gün saymaya başladı. Özellikle orta sınıfa hitap eden Xiaomi Mi 5x gerçekten bir performans canavarı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi 5x’in artık çıkış tarihi belli oldu bu yeni çıkacak olan cihaz eylül ayında çıkacağı artık tam olarak netlik kazanmış oldu. Çıkacak olan cihaz hangi telefonlarla rekabete gireceğini zamanla göreceğiz cihaz özelliklerini anlatmak gerekirse tam bir canavar.

Xiaomi Mi 5 teknik özellikleri

Xiaomi Mi 5X 5.5 inç 1080p  2.5D eğimli bir ekran ile hemen dikkatleri üstüne çekecek gibi görünüyor. Premium metal kasaya ve Snapdragon 625 işlemciden güç alacak. Ayrıca gelecek olan cihaz  Android Nougat 7.1.2 ile geleceği açıklandı.

Kamera özelliklerine gelirsek Arka tarafta çift kamera ile geliyor 12 Mega Piksel’lik sensörler kullanacağı açıklandı. Ayrıca cihaz  4 GB ile gerçekten orta sınıfı kasıp kavuracak gibi görünüyor. Ayrıca cihaz 64 GB depolama alanına sahip olacağı açıklandı. Cihazın fiyatı ise Hindistan’da 230 dolar olarak açıklandı güzel bir olay daha cihaza sahip olmak isteyenler Amazon üzerinden de alabilecekler. Bizi takip etmeye devam edin

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir