Kategoriler
Mobil

Xiaomi Artık temmuzdan itibaren Türkiye’de

Xiaomi Dünyada akıllı cep telefonu pazarında sektörünün kasıp kavuran ve devamlı olarak karşımıza çıkan Xiaomi artık Türkiye’de ürünlerini satışa sunmak adına resmi bir distribütörlük anlaşması yaptı.

Xiaomi Türkiye için kolları sıvadı

Akıllı cep telefonu sektörü ve Android eko sisteminin en önemli üreticilerinden olan Çin menşeli Xiaomi firması, son dönemlerde dünya genelinde oldukça önemli başarılara imza atmıştı. Türkiye pazarındaki akıllı cep telefonu pazarını önemseyen ve bu pazardaki talebe cevap vermek isteyen Xiaomi, Türkiye’de ürünlerinin satılması için bir distribütör ile anlaşma yaptı.

Çinli üretici ülkemizde yapmış olduğu anlaşmayı Doğa Mobil İletişim Teknolojileri A.Ş ile yaptı bu anlaşmayı gerçekleştirirken uygun fiyatları ve üstün teknik özellikli akıllı telefon modelleri böylelikle Türkiye’de resmi olarak satışa çıkacak. Bu sözleşme karşılığında ülkemizde satışa sunulacak olan Xiaomi markalı cep telefonları artık ithalatçı garantili olarak değil Xiaomi markası ve güvencesi altında garantilenecek.

Yapılan açıklamada Doğa Mobil İletişim Teknolojileri A.Ş satışlarına Temmuz ayı itibariyle ülkemizde satışa başlayacaklarını açıkladı Artık Xiaomi’de Türkiye pazarındaki payı almak için atak yapmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir