Kategoriler
Mobil

Vivo X20’nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Akıllı telefon pazarında belirli bir yere sahip olan vivo yeni bir akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Adından sıkça konuştuğumuz vivo x20 artık tanıtılacağı gün belli olmaya başladı.

Çin merkezli üretici olan vivo tanıtacağı günü açıkladı cihazı 21 Eylül’de tanıtılacak olan cihazın haber kaynağı ise kendi sitesi üzerinden oldu weibo hesabı üzerinden yayınlanan yazının ardından artık tam olarak çıkış tarihi belli olmuş oldu.

Vivo X20 21 eylülde tanıtılıyor

21 eylül’de tanıtılacak olan cihazın özelliklerine bakacak olursak Vivo X20, Snapdragon 660 yonga seti tarafından desteklendiği ve 1080 x 2160 piksel çözünürlükte 5.8 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kamera özelliklerine bakmak gerekirse arkada 24 Mega Piksel çift kamera kurulumu ile ön tarafta da yine 24 Mega Piksel flaşlı kameraların olacağı açılandı.

Vivo X20’nin 6GB RAM’e sahip olacağı biliniyor fakat GB ve RAM konusunda ise başka bir açıklama gelmedi cihazın bataryasına bakacak olursak 3.500 mAh bataryaya sahip olacak Vivo X20’nin ayrıca cihazda başka bir özellik ise  cihazın kilidini 0.1 saniye de açma yapabilmeniz ve bu süre gerçekten kısa bir süre Ayrıca cihaz da yüz tanıma özelliği de  olacağı açıklandı

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir