Kategoriler
Mobil

Sonsuz Ekranlar Artık Samsung’un Orta segment te Kullanacak

Samsung bu olayı ilk olarak Galax S8 modellerinde kullanmış ve devamı olarak ise Note 8 de devam etmişti diğer bir ismi olan Infinity Display yani sonsuz ekranı şimdilerde ise artık bu teknolojiyi Galaxy A serisinde de kullanılacağı söyleniyor.

Samsung bu yeniliği ilk olarak S8 ve Note 8’de kullandıktan sonra şimdilerde orta segment’deki cihazlarda kullanmaya hazırlanıyor.

Infinity Display teknolojisi A serisine de geliyor

Infinity Display yani sonsuz ekran yeni çıkacak olan cihazlarda Home butonunu kaldırması ve  çerçevelerin daha ince olması ve kasa ile ekran oranını ve ekranın daha büyük olmasını sağlıyor. Samsung’un bu yenilik ile önümüzdeki yıl piyasaya sunmaya hazırlandığı premium orta segment Galaxy A modellerinde de kullanmaya hazırladığı söyleniyor.

Önümüzdeki sene çıkacak olan Galaxy A serisinde tıpkı S8 ve Note8’de kullanmış olduğu  fiziksel Home butonu artık kullanılmayacak. Diğer bir ayrıntı ise parmak izi tarayıcısının da cihazın arkasında olacağı gelen bilgiler arasında bu gelen yenilik ile Samsung’un diğer serilerine kullanıp kullanmayacağı ise merak konusu tabi kullanıcılar için diğer bir konu ise fiyatını ne olacağı tabi bunları sizlerle gelen bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

THN – Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir