Kategoriler
Mobil

Moto X4, 2 Eylül’de Piyasalarda

Motorola Geçen yıl çıkarmış olduğu Moto z serisini piyasalara çıkarmıştı şimdilerde ise Motorola yeni bir cihaz çıkarmaya hazırlanıyor.

Yapılan açılamaya göre 2 Eylül’de bir etkilik düzenleyeceklerini bu yapılan etkinliğin ardından Moto X4 ‘ün piyasalara çıkması bekleniyor. Aslında Motorola hakkında internete sızan bir çok haber çıkmıştı ve artık MotoX4 çıkma zamanı geldiğini düşünen yetkililer bu durum da HelloMoto X etiketi de cihazın duyurusunun yapılacağının bir göstergesi olmuş oluyor.

Moto X4 Twitter haberi yalanlandı

Ünlü Twitter kullanıcısı olan HeyAndri, Kuzey Amerika’daki fiyatının ne olacağını  Twitter’da paylaştı. Fakat Andri, geçmişte de Motorola hakkında açıklama yapmış fakat yalan olduğu ortaya çıkmıştı.

Gelecek olan cihaz iki versiyon olarak piyasalara çıkacak bir modeli  32 GB ve diğer  modeli ise 64GB olacağı açıklandı fiyat olarak ise 350 dolar ve 400 dolar olabileceği açıklandı Tabi bu gelen fiyatların ne kadar doğru olup olmadığını zamanla göreceğiz.

Moto X4’ün kamera özellikleri ise çift kamera kurulumu sahip ve diğer bir özellik ise  IP-68 su direnci sertifikası ile piyasaya çıkacağı söyleniyor. Moto X4 ayrıca  Qualcomm Snapdragon 630 işlemcisi ile geleceği bataryası ise 3.000 mAh batarya ile geleceği açıklandı. Bizi takip etmeye devam edin

THN – Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir