Kategoriler
Mobil

Samsung Note 8’in çıkış tarihi belli oldu mu?

Samsung tarafından yapılan dünkü toplantıda Samsung’un Galaxy Note 8’i erken tanıtacağını ve satış kaybını biraz olsun azaltmak istediklerini açıkladı.

Yapılan bu açıklama ise Kore’de bulunan The Bell adında bir dergi tarafından yapıldı. İddia edilen söylentilerin ardından birde bu yazıdan hemen sonra tanıtım tarihinin ne zaman olacağına dair bilgiler verdi. Yayınlanan habere göre Samsung, 23 Ağustos tarihinde New York’ta düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 8’i resmen ilan edeceği açıklandı daha önceki yapmış olduğumuz açıklamalarda bu cihazın Eylül ayında tanıtılacağı bekleniyordu şimdi gelen haberler ise 23 Ağustos olarak belirlendi.

Ne zaman çıkacağı henüz netlik kazanmadı

Şimdiye kadar yapılan açıklamalarda olduğu gibi resmi olup olmadığını bilmediğimiz bilgiler yayınlandı fakat Samsung tarafından şimdiye kadar bu cihaz ile ilgi net bir açıklamada yapılmadı.

Samsung’un şuan ki  tek düşüncesi Note 8‘in piyasalardaki durumu olarak görünüyor. Fakat Samsung halen çıkacak olan bu cihaz nasıl olacağı veya Samsung S8‘e benzeyip benzemeyeceği ise merak konusu cihaz hakkında gelen bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir